Sąsiedzi Zenka Martyniuka ujawniają. Oto jego prawdziwe oblicze
Karol Zaborowski - 4 Grudnia 2018

Sąsiedzi Zenka Martyniuka ujawniają. Oto jego prawdziwe oblicze

Zenek Martyniuk bez wątpienia odniósł gigantyczny sukces. Jego piosenki znają wszyscy, a na koncertach zawsze pod sceną pełno jest od fanów muzyka. Teraz jego sąsiedzi wyjawili, jaki naprawdę jest lider zespołu Akcent. Z takiej prywatnej strony fani nie zdążyli go poznać.

Zenek Martyniuk już od wielu lat jest obecny na polskiej scenie muzycznej. Jednak teraz muzyk przeżywa prawdziwy szczyt swojej kariery. Nigdy dotąd nie miał tyle propozycji jeżeli chodzi koncerty. Doszło nawet do tego, że musiał zdecydować się na ograniczenie ilości występów. Jednak jaki naprawdę jest król disco polo? Na to pytanie odpowiedzieli sąsiedzi muzyka.

Zenek Martyniuk, jakiego nie znaliśmy

Martyniuk pochodzi z małej miejscowości o nazwie Gredele. Jego twórczość znana jest wszystkim mieszkańcom, którzy bardzo dobrze pamiętają początki muzyka oraz to jak będąc dzieckiem, uczył się grać na gitarze siedząc na konarze drzewa. Podczas rozmowy z dziennikarką byli sąsiedzi muzyka zdradzili, jaki naprawdę jest król disco polo. Wiele osób, które odniosły gigantyczny sukces, bardzo szybko zapomina o swoich początkach. Multum gwiazd musiało zmagać się z problemem uderzenia wody sodowej, która doprowadziła niekiedy do upadku naprawdę obiecujących artystów. Jednak Zenek Martyniuk wciąż odwiedza swój dom rodzinny i opiekuje się swoją mamą, najlepiej jak tylko potrafi. Mieszkańcy bardzo ciepło wypowiadają się o muzyku i trzymają kciuki za jego dalszą karierę. Z uśmiechem na twarzach wspominają, gdy jeszcze mały Zenek siadał na pieńku, trzymając w rękach małą gitarę i uczył się na niej grać. Oczywiście wszyscy znają największe hity muzyka i są z niego bardzo dumni. Równie duże emocje budzi fakt, że powstanie film biograficzny o piosenkarzu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GLARIĄ
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej
Mieszkańcy chwalą również wygląd Zenka Martyniuka, który na scenie zawsze występuje elegancko ubrany. Muzyk często występuje ubrany w garnitur, co bardzo podoba się jego byłym sąsiadom. Widać, że wszyscy mają bardzo dobre zdanie o artyście i mają nadzieję, że jego kariera cały czas będzie się rozwijać. W polskim show-biznesie ciężko znaleźć drugą osobę, o której ludzie wypowiadaliby się w równie miły sposób. Martyniuk bez wątpienia jeszcze jako dziecko potrafił sobie zjednywać ludzi, co zostało mu do dziś. Disco polo przeżywa teraz prawdziwe odrodzenie, dzięki czemu raczej nie mamy się o co martwić, że zespół Akcent nagle zniknie z polskich scen.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Siostra Meghan Markle podjęła dramatyczną decyzję. Próbuje spotkać się z księżną
  2. Piękna gwiazda disco polo na odważnych zdjęciach. Fanom odebrało mowę
  3. Weronika uprawiała seks z nieznajomym. Rano usłyszała tak bezczelne zdanie, że wryło ją w ziemię
 
Robaki w jajkachBiedronka musi się tego wstydzić! Robaki w popularnych produktachCzytaj dalej
źródło: tvp.info
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News