Wiemy ile goście dali pieniędzy synowi Martyniuka. Kwota wbija w ziemię

Wiemy ile goście dali pieniędzy synowi Martyniuka. Kwota wbija w ziemię

Zenek Martyniuk zorganizował jedną z największych imprez w swoim życiu. Ślub jego syna Daniela stał się ogromnym wydarzeniem medialnym. Tabloidy docierają wciąż do nowych informacji, które zdradzają tajemnicę przebiegu uroczystości. Wiemy, ile państwo młodzi dostali w kopercie!

Zenek Martyniuk chciał zorganizować synowi wesele jak z bajki. Wraz z żoną i rodzicami panny młodej wydali na przyjęcie aż... milion złotych. Jak donosiły media - za talerzyk podczas przyjęcia zapłacono ponad dwieście złotych. Teraz brukowce dotarły do informacji, ile para "zarobiła" dzięki prezentom.

Ile zarobił na weselu syn gwiazdy disco polo? Zenek Martyniuk może być spokojny o przyszłość pary młodej

"Super Express" dotarł do informacji, które sugerują, że goście podarowali państwu młodym nie mniej niż dwa tysiące złotych za parę! Podobno łączna kwota, którą otrzymali na nową drogę życia przekracza osiemset tysięcy złotych. Prezent od ojca pana młodego przekroczył kwotę czterystu pięćdziesięciu tysięcy złotych. Był to Mercedes najwyższej klasy z wieloma funkcjami multimedialnymi. Oprócz tego, największa gwiazda disco polo postanowiła ufundować młodym podróż poślubną. Ta, według tabloidów ma kosztować aż sto tysięcy złotych. Pojawiły się również informacje o tym, że rodzice zadbali o przyszłość młodej pary, dając jej dodatkowe środki na start. Daniel już ma swoje mieszkanie w Białymstoku - otrzymał je od rodziców w ramach nagrody za ukończenie Szkoły Morskiej w Gdyni.

Szybki ślub pięknej pary

Poznali się nieco ponad rok temu, zaręczyli na początku lipca. Szybki ślub miał być spowodowany ciążą pięknej Eweliny Golczynskiej. Młoda, dziewiętnastoletnia dziewczyna myślała o studiach. Okazuje się jednak, że będzie musiała przełożyć swoje plany.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Podczas wesela pary doszło do nieprzyjemnego incydentu. Do domu Martyniuka próbowano się włamać. Gdy rodzina bawiła się w restauracji "Lipowy Most", ktoś podszedł do okien i próbował nawiercać elewację. Dzięki interwencji sąsiadów udało się zapobiec najgorszemu. Nie wiadomo jednak, czy szukali informacji o rodzinie, czy chcieli okraść ich z kosztowności. Dziś, dużo spokojniejszy Zenek może wrócić na estradę. Jego syn prawdopodobnie spędza czas zagranicą z młodą żoną. Rodzice pary młodej na zdjęciach wyglądali na głęboko wzruszonych. Pomimo ogromnego zaangażowania w przygotowania ślubne, Zenek nie zwalniał tempa. Występował, udzielał wywiadów i nagrywał kolejne piosenki. Podczas ślubu postanowił jednak być gościem. Imprezę rozkręcił zespół MiG. Na przyjęciu pojawiły się jednak flagowe postaci tej rytmicznej muzyki - to jest Marcin Miller z zespołu Boys czy Radek Liszewski z zespołu Weekend. Zenek wykonał jednak piosenkę dla pary młodej. Zrobił to ze swoją żoną Danusią.Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda disco polo usłyszała zarzuty! Grożą jej aż dwa lata więzienia
  2. Gwiazda disco polo walczy z chorobą. Zasmuceni fani wspierają ją w ciężkich chwilach
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo przerywa karierę. Nieodwracalne życiowe zmiany
Następny artykuł