Tak Daniel Martyniuk rozpieszcza swoją córeczkę. Wszystkim pochwalił się w sieci

Tak Daniel Martyniuk rozpieszcza swoją córeczkę. Wszystkim pochwalił się w sieci Źródło: instagram/daniel.martyniuk/

Nie tylko Zenek Martyniuk rozpieszcza małą Naomi. Jego syn - Daniel Martyniuk pochwalił się w sieci, jak dba o potrzeby swojej córeczki. Najwyraźniej rodzicielstwo pochłonęło go całego i czuje się świetnie w nowej roli.

Zenek Martyniuk bez wątpienia może nie tylko odetchnąć z ulgą, ale i być dumny ze swojego syna. Wychodzi na to, że Daniel Martyniuk świetnie odnajduje się w nowej roli i dla swojej małej księżniczki zrobi wszystko. 

Zenek Martyniuk może spać spokojnie 

Jeszcze jakiś czas temu w mediach było bardzo głośno o sporze pomiędzy Danielem Martyniukiem a jego żoną i jej rodzicami. Choć wielu podejrzewało, że zawarte kilka miesięcy wcześniej małżeństwo zaraz się rozpadnie, mężczyzna okazał skruchę. Przeprosił nie tylko swoją żonę, ale i teściów. Przemiana przyszła w idealnym monecie, ponieważ na świat przyszło pierwsze dziecko Daniela i Eweliny. 

Okazuje się, że pojawienie się małej Naomi wprowadziło takie szczęście, że uprzednie sprawy odeszły w niepamięć. Teraz syn gwiazdora ma przed sobą bardzo poważne zadanie, by jak najlepiej sprawdzić się w roli ojca. Wygląda na to, że 30-latek został stworzony do tej roli. 

Daniel Martyniuk rozpieszcza swoją córkę 

Syn największej gwiazdy disco polo postanowił na swojej relacji na Instagramie dodać zdjęcie z małego wypadu na zakupy. Po zamieszczonych zdjęciach możemy wywnioskować, że Daniel Martyniuk uwielbia rozpieszczać małą Naomi i nie wstydzi się o tym mówić. 

Na jednej z zamieszczonych relacji widzimy, że 30-latek udał się do jednego z najpopularniejszych sklepów z zabawkami i akcesoriami dla maluchów. Na fotografii pokazuje dłoń pełną ciuszków dla swojej pierworodnej. Już w następnym "insta story" Martyniuk chwali się ogromną torbą zakupową, wypełnioną po brzegi nowościami dla jego córki.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Choć Naomi jest jeszcze bardzo malutka i nie ma zbyt dużych potrzeb, Danielowi nie przeszkadza to ani trochę, by rozpieszczać swoją małą księżniczkę. Ciekawe zatem jak świeżo upieczony tata radzi sobie z domowymi obowiązkami przy córce. W końcu posiadanie dziecka nie ogranicza się jedynie do kupowania nowych ubranek i zabawek. Być może już niedługo Daniel zdecyduje się pochwalić również urywkami z życia codziennego ze swoją pociechą. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  2. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru

Źródło: INSTAGRAM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News