Nie do wiary! Sławomir POBIŁ Zenka Martyniuka

Nie do wiary! Sławomir POBIŁ Zenka Martyniuka

Nie do wiary! Do tej pory wydawało się, że Zenek Martyniuk to bezapelacyjny król disco polo, którego nikt nie zdetronizuje. Teraz jednak Sławomir, który sam siebie nazywa "gwiazdą rock polo" pobił lidera zespołu Akcent!

Dla fanów muzyki disco polo te doniesienia mogą wydawać się wręcz nierealne. Jednak faktycznie, tak się właśnie stało. Sławomir, gwiazdor rock polo pobił Zenka Martyniuka, który od lat nie znika ze sceny muzycznej.

Zenek Martyniuk został pokonany

Sławomir stworzył hit, który w Sylwestra śpiewali wszyscy. Jego "Miłość w Zakopanem" wyprzedziła właśnie na Youtubie "Przez twe oczy zielone" stworzone przez Martyniuka. Do tej pory, to właśnie piosenka króla disco polo była najbardziej znanym przebojem tego typu. "Przez twe oczy zielone" było w sieci najpopularniejszym, polskim teledyskiem. Teraz triumfy święci Sławomir. Być może niedługo on będę tak samo kultową postacią jak Zenek Martyniuk. „Miłość w Zakopanem” ma obecnie dokładnie 157 451 763 wyświetleń. Tyle razy utwór Sławomira został odtworzony od 23 kwietnia 2017 roku. Wygląda na to, że ta liczba będzie teraz już tylko rosła. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mroczne karty z przeszłości Roznerskiego. Woli o tym nie wspominać
  2. Niespodziewana, szokująca informacja. Natalia Siwiec nie dała rady
  3. Tęcza WRACA do Warszawy. Gdzie? Przed słynny kościół!
  4. Astronomiczna kwota! Nawałka za mundial w Rosji już zgarnął fortunę
  5. Media: Narzeczony zdradził Felicjańską. SZOKUJĄCA odpowiedź celebrytki
Źródło: rmf.fm
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News