Wiedzieli tylko nieliczni. Zenek Martyniuk w tym samym czasie został dziadkiem i ojcem

Wiedzieli tylko nieliczni. Zenek Martyniuk w tym samym czasie został dziadkiem i ojcem Źródło: fot. YouTube/AKCENT

Disco polo od dawna ma swojego króla. Jest nim oczywiście Zenek Martyniuk, który ciągle wzbudza ogromne emocje fanów. Ostatnio do mediów dotarła informacja z życia lidera zespołu Akcent, która zaskoczy wszystkich. W tym samym czasie został on dziadkiem i ojcem!

Disco polo ma w swych szeregach bardzo wiele gwiazd. Jednak najjaśniejszą z nich wciąż jest Zenek Martyniuk. Nic więc dziwnego, że portale plotkarskie i gazety ciągle się nim interesują. W ostatnim czasie do mediów dotarła informacja, że lider zespołu Akcent w tym samym czasie został ojcem i dziadkiem. Jak to możliwe? Wprawdzie bardzo głośno było o narodzinach pierwszej wnuczki gwiazdora disco polo, jednak nikt nie wspominał, że artysta w tym samym czasie został również ojcem! Czyżby żona Zenka Martyniuka coś ukrywała przed opinią publiczną? Prawda jest nieco bardziej zaskakująca.

Zenek Martyniuk jednocześnie został dziadkiem i ojcem. Mało kto o tym wie!

Od ponad tygodnia trwają zdjęcia do filmu o Zenku Martyniuku. Scenarzyści najwyraźniej wyczuli odpowiedni moment i na dzień, w którym urodziła się wnuczka muzyka - było to 12 lutego 2019 - zaplanowali scenę, w której rodzi się Daniel Martyniuk! Scena była kręcona w szpitalu w Bielsku Podlaskim. Zenek Martyniuk został więc dziadkiem w rzeczywistości i ojcem w świecie filmu biograficznego. Dzień narodzin wnuczki był doskonałym momentem, aby przypomnieć sobie narodziny syna. Tym bardziej, że były to chwile, kiedy Daniel Martyniuk nie sprawiał jeszcze rodzicom tak dużych problemów. Dziś jest znanym w całej Polsce skandalistą, który popada w konflikty z prawem i ucieka od odpowiedzialności za swoją nową rodzinę.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Scena narodzin Daniela została już nakręcona - film biograficzny o Zenku Martyniuku już wkrótce!

Jak widać, praca na planie filmowym posuwa się konsekwentnie do przodu. Scena narodzin Daniela Martyniuka została już nakręcona. Teraz na scenarzystów czekają kolejne wyzwania związane z biografią króla disco polo. Plan zdjęciowy do filmu, w  którym gwiazdor disco polo właśnie został ojcem, odbywa się między innymi w Bielsku Podlaskim, Narwii, gminie Mielnik i nad Zalewem Siemianówka. Już wkrótce będzie można jeszcze lepiej poznać fascynującą biografię Zenka Martyniuka.ZOBACZ TAKŻE:
  1.  Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  2. Opublikowano listę kobiet Wojewódzkiego. Gwiazdor TVN może być zły
  3. Dziś wieczorem setki tysięcy widzów włączą Polsat. Jeden z najlepszych filmów tej dekady
  4. "To jest dla mnie smutny wywiad". Wzruszający wywiad Roberta Janowskiego
  5. W środę fani Jana Pawła II siądą przed telewizorami. Nieznany film o papieżu
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Super Express   Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News