Zenek Martyniuk kończy z disco polo? Fani nie dowierzają

Zenek Martyniuk kończy z disco polo? Fani nie dowierzają Źródło: Fot. YouTube/FAKT24.PL

Zenek Martyniuk pozostaje od lat prawdziwym królem polskiej sceny disco polo. Co ciekawe, artysta bardzo chętnie słucha także innych gatunków muzycznych. Przez słowa, które wypowiedział w jednym z wywiadów, fani zaczęli się więc zastanawiać, czy nie planuje całkowicie zmienić swego charakterystycznego brzmienia.

Pomimo upływu czasu Martyniuk niezmiennie podbija listy przebojów. Co nieoczywiste w dzisiejszym świecie, muzyk rzadko spotyka się z krytyką, a rodacy niezwykle przychylnie wypowiadają się na temat jego twórczości.

Jakiej muzyki słucha Zenek Martyniuk?

Chociaż artysta jest kojarzony przede wszystkim z disco polo, prywatnie zasłuchuje się w różnych muzycznych gatunkach. Jak przyznaje, od czasów młodości lubi na przykład rockowe kapele. - Gdy uznam, że w danym numerze fajnie zabrzmi jakaś ostrzejsza, przesterowana gitara – wrzucam ją, nie myśląc „przecież to nie pasuje do disco polo”. Zresztą już od dzieciństwa zasłuchiwałem się w rocku. Smokie, Slade, Lady Pank, Budka Suflera, Lombard, Oddział Zamknięty… - opowiedział w wywiadzie dla CKM-u Martyniuk.

Czy kultowy gwiazdor kończy z disco polo?

Znany muzyk zdecydował się także ujawnić, że bardzo lubi reggae. Zmartwieni fani zastanawiali się więc, czy już wkrótce ich ulubieniec całkowicie nie porzuci disco polo dla innych brzmień. Martyniuk zdementował jednak te plotki i domysły, zaznaczając także, że nigdy nie ciągnęło go do wspomnianych przez prowadzącego rozmowę dziennikarza "jamajskich używek". - Czuję klimaty reggae, ale nigdy nawet nie próbowałem jakichś trawek itp. Zapalić to ja mogę co najwyżej papieroska - powiedział bardzo szczerze wokalista.Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal na polskim kabarecie! Ludzie w furii nagle zaczęli wychodzić
  2. Małgorzata Rozenek jest zdruzgotana! „Radosław oświadczył, że ją zostawia”
  3. Kwaśniewska w bikini powala! Figura 20-latki, fanki pod wrażeniem
  4. Agnieszka Włodarczyk podniosła ciśnienie swoim fanom! Internauci ugotowani
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu