Tragedia, makabra, rozpacz. Syn króla disco polo zmiażdżony, kolejna gigantyczna afera rozrywa kraj

Tragedia, makabra, rozpacz. Syn króla disco polo zmiażdżony, kolejna gigantyczna afera rozrywa kraj

Zenek Martyniuk zdecydowanie nie ma w ostatnim czasie wielu powodów do radości. Media bezustannie rozpisują się o kontrowersjach związanych z jego synem, a teraz po raz kolejny na jaw wyszło coś makabrycznego. Okazuje się, że wokół mężczyzny znów doszło do gigantycznej afery, w którą ciężko uwierzyć. Rodzinna tragedia króla disco polo przybiera coraz bardziej pokaźnych rozmiarów.

Zenek Martyniuk to bez wątpienia największa gwiazda disco polo, która odniosła w naszym kraju spektakularny sukces. Wszystkie jego koncerty na żywo przyciągają tysiące fanów, a kolejne płyty sprzedają się w imponującej ilości egzemplarzy. Ostatecznie jednak okazuje się, że sława i pieniądze to nie wszystko, bo piosenkarz na głowie ma zdecydowanie większe problemy. Od dawna media nie przestają rozpisywać się na temat jego syna, który wpadł w bardzo poważne kłopoty. Głośno było o tym, że pod wpływem alkoholu nie chciał wpuścić do domu swojej ciężarnej żony, a teraz kolejna gigantyczna afera z mężczyzną w roli głównej rozrywa nasz kraj.

Syn króla disco polo znowu ma poważne kłopoty

Media ostatnio żyją nieustającymi problemami, jakie Daniel M. ma z prawem oraz w związku małżeńskim, teraz jednak okazuje się, że sprawa jest jeszcze poważniejsza, niż wszyscy myśleliśmy. Właśnie na jaw wyszła totalna tragedia - okazuje się, że syn króla disco polo został skazany przez sąd w Suwałkach za jazdę po alkoholu. Zgodnie z doniesieniami mediów, w czerwcu ubiegłego roku mężczyzna po wyprzedzaniu na podwójnej ciągłej został zatrzymany przez policję. Po badaniu alkomatem okazało się, że 28-latek ma w wydychanym powietrzu około 1,5 promila alkoholu. Wyrok nie jest prawomocny, a Daniel M. już zaskarżył go do Sądu Okręgowego w Suwałkach. Trzeba jednak przyznać, że zdecydowanie nie stawia go to w dobrym świetle w związku z ostatnimi skandalami, do których mężczyzna również doprowadził po spożyciu alkoholu. Dziennikarze Naszemiasto.pl informują, iż ostatecznie sąd orzekł, iż Daniel M. ma zapłacić 3 tys. złotych grzywny, nawiązkę 5 tys. zł, a dodatkowo zakazano mu prowadzenia pojazdów przez 3 lata.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk z pewnością nie może w to uwierzyć

Jeszcze do niedawna Zenek Martyniuk cieszył się nieposzlakowaną opinią - genialny artysta, kochający mąż i ojciec, angażujący się w pomoc potrzebującym. Wszystko to sprawiło, że szokujące informacje o jego synu odbiły się szerokim echem w mediach, a fani nie mogli w nie uwierzyć. Ostatnio Daniel M. zatrzymany został po tym, jak pod wpływem alkoholu nie chciał wpuścić do mieszkania swojej ciężarnej żony. "Fakt" informował, iż miał on również mieć przy sobie marihuanę. Nie byłby o pierwszy raz, wiosną bowiem tygodnik "Echo Turku" pisał już o zatrzymaniu mężczyzny przez policję w związku z posiadaniem narkotyków. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Pieniądze są POTĘŻNE!
  2. Ile ma lat Elżbieta Jaworowicz? Przeżyjecie prawdziwy SZOK!
  3. Robert Janowski zgasił hejterów WOŚP. Zapamiętają tę lekcję do końca życia
  4. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
  5. To nigdy nie miało przedostać się do mediów! Księżna Kate zdruzgotana, straszna choroba
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News