Daniel M. KPI I OBRAŻA polską policję! Syn króla disco polo w centrum afery

Daniel M. KPI I OBRAŻA polską policję! Syn króla disco polo w centrum afery

Zenek Martyniuk nie rozpoczął tego roku najlepiej. Wszystko za sprawą afery, w której główne skrzypce gra syn muzyka. Teraz Daniel M. na swoim profilu społecznościowym zaczął obrażać polską policję.

Zenek Martyniuk od wielu lat jest niekwestionowanym królem disco polo. Niestety w ostatnim czasie jego nazwisko nie jest najlepiej kojarzone w opinii publicznej oraz media, a to za sprawą afery, która wybuchła pod koniec ubiegłego roku za sprawą jego syna. Chodzi oczywiście o sytuację, w której Daniel M. nie chciał wpuścić swojej ciężarnej żony do domu. Mężczyzna zachowywał się na tyle skandalicznie, że policję wezwała jego własna mama. Wtedy też Daniel M. został zatrzymany, ponieważ znaleziono przy nim marihuanę. Teraz syn króla disco polo ostro wypowiada się o polskiej policji.

Zenek Martyniuk: syn muzyka obraża policję

Daniel M. już niejednokrotnie poprzez swoje profile w mediach społecznościowych komentował całą aferę, która się wokół niego zrobiła. Mężczyzna w swoich wpisach zamieszczonych na Facebooku, czy Instagramie nie wykazuje nawet najmniejszej skruchy, a wręcz przeciwnie. Według niego nie zrobił nic złego, a wszystkiemu winna jest jego żona oraz jej rodzina. Mężczyzna pokusił się również na odpowiadanie na zadawane mu pytania przez internautów. W jednej ze swoich wypowiedzi nazwał białostocką policję "milicją" oraz wyznał, że nadal zamierza palić i raczej nikt nie ma wątpliwości, że nie chodziło mu o papierosy. - A palić to tak i tak będę, pozdrawiam policję z Białegostoku, to nie jest policja, to są milicjanci, to jest taka wioska, że sobie ludzie nie wyobrażacie, omijajcie Białystok szerokim łukiem - komentuje syn muzyka. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALEIRĄ

Wyjazd do Barcelony

W odpowiedzi na inne wyznał, że nie zamierza się zmieniać i nadal będzie taki jaki był. Opowiedział również o swoich planach przyszłościowych. Mężczyzna nie ukrywa, że Warszawa jest dla niego tylko przejściowym miejscem zamieszkania. Jego prawdziwym celem jest wyjazd z Polski na zachód, a dokładniej do Barcelony. - Nigdy nie miałem zamiaru się zmieniać, całe życie byłem taki i będę... Opinia innych ludzi, którzy mówią, że jestem jakiś rozpieszczony, że banan… Hahaha. Wiecie co, ludzie, nie znacie mnie, nie macie prawa mnie oceniać. Pewnie powiedziała to osoba, która mnie zna, ale tylko pewnie z widzenia… Pokażcie mi tę osobę, niech się wypowie tak jak ja, zobaczymy wtedy. Hejty to ja mam głęboko gdzieś, pocisnę każdego hejtera - dodaje mężczyzna. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Chcieli sprawdzić, za co Kurski dostał ponad milion. Odpowiedź ścięła ich z nóg
  2. Córka Ferdka z „Kiepskich” jest oszałamiająco piękna! Właśnie robi karierę w aktorstwie
  3. Królowa Elżbieta wysłała list do uczniów polskiej szkoły! Wiemy, co napisała
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Ile zarabia Grażyna Torbicka? Zarobki dziennikarki przyprawią was o ZAWRÓT GŁOWY!
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News