Zenek Martyniuk to niekwestionowany król disco polo. Z ugruntowaną na rynku muzycznym pozycją stał się polską marką na świat. W ostatnim wywiadzie dla serwisu „Plejada” przyznał, że bardzo mu zależało, by w teledysku do jego utworu wystąpiła Martyna Wojciechowska!

Zenek Martyniuk utrwalił z zespołem Akcent swoją pozycję w gatunku disco polo kilka lat temu. Jego hit „Przez twe oczy zielone” grywano w klubach, na weselach, domówkach. W sieci wyświetlono go do dziś ponad 155 milionów razy!

Pomysł na oryginalny teledysk. Co kombinował Zenek Martyniuk?

Dziś jest milionerem, który nie ustaje jednak w realizacji tego, co kocha. Stawki za jego koncert należą do wyższych w swoim gatunku muzycznym. Za sukcesem Martyniuka stoi nie tylko zespół, ale sztab oddanych mu ludzi. To w szerszym gronie zapadają decyzje co do doboru repertuaru czy innych artystów do współpracy.

W rozmowie z „Plejadą” Zenek Martyniuk zdobył się na szczerą deklarację. Powiedział, że do jednego z jego singli przymierzał – po wcześniejszym poleceniu – znaną polską podróżniczkę i dziennikarkę, Martynę Wojciechowską!

Nie wyszło. Zawód twórcy po latach

– Tak, to prawda. Był taki właśnie motyw do piosenki disco polo „Obraz Twój”. Rozmawiałem z Mirkiem, a on mówi: słuchaj Zenek, znam taką fajną dziewczynę, ona się ściga na motorach i może fajnie byłoby ją zaprosić do teledysku. To była właśnie Martyna – powiedział w rozmowie z redaktorem naczelnym Plejada.pl.

Z lekkim zawodem wspomniał ten motyw, którego nie udało się wdrożyć w życie.

– Nie wyszło, a szkoda, bo fajnie by było – wyznał.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]

Lider Akcentu wspominał niedawno, że nie jest już w takiej kondycji, która pozwoliłaby jego kapeli na dwa-trzy koncerty jednego dnia. Teraz Zenek Martyniuk i spółka grywają już koncert w dzień, a międzykoncertowa rzeczywistość nie sprowadza się już do sięgania nawet po kieliszek wina czy jedno piwo. Artysta wyznał, że tak wysoki skok w popularności sprzed kilku lat musiał odbić się na kondycji gwiazdora.

A Martyniuk, jak każdy człowiek, potrzebuje spokoju i odpoczynku, by móc naładować „baterie”.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media kłamały ws. syna Zenka Martyniuka. To jest jakaś przesada
  2. Znamy płeć i imię dziecka syna Zenka Martyniuka. Będziecie mocno zdziwieni
  3. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Zenek Martyniuk musi zapłacić fortunę! Ciężkie chwile króla disco polo

Kora i jej prywatne koszmary. Wstrząsające fakty z jej życia ujrzały światło dzienne