Zenek Martyniuk musiał przerwać milczenie. Chodzi o jego wnuczkę

Zenek Martyniuk musiał przerwać milczenie. Chodzi o jego wnuczkę Źródło: .

Zenek Martyniuk w ostatnich miesiącach przeszedł bardzo wiele. Wszystkie zawirowania rodzinne króla disco-polo odbiły się ogromnym echem w mediach. Wobec przedstawionych niedawno kolejnych rewelacji dotyczących jego syna, muzyk musiał zabrać głos. Najważniejsze słowa, które miał do przekazania dotyczą jego wnuczki.

Zenek Martyniuk miał w tym roku głowę wypełnioną rodzinnymi konfliktami i tym, jak je załagodzić. Wiele osób pamięta szeroko opisywane ekscesy jego syna, który trafił swojego czasu na pierwsze strony gazet. W obliczu ostatnich doniesień medialnych dotyczących właśnie Daniela, artysta zdecydował się publicznie zabrać głos. W kilku prostych słowach przedstawił całą prawdę o małżeństwie swojego syna, a przede wszystkim, o swojej wnuczce.

Zenek Martyniuk wyjawił prawdę o swojej wnuczce

W tym tygodniu media obiegła wiadomość o kolejnych problemach syna Zenka Martyniuka. Chodzi dokładnie o sprawę z 2018 roku, kiedy to przy Danielu znaleziono pewną ilość marihuany. Na nieszczęście dla syna gwiazdora, cała historia może mieć niezbyt przyjemny finał, ponieważ może zakończyć się nawet więzieniem.

W takim momencie nie trzeba było długo czekać na reakcję wielu osób, które po raz kolejny wskazały na Daniela z wielkimi pretensjami o to, że niszczy nie tylko siebie, ale także swoją rodzinę. W celu rozjaśnienia całej sytuacji, głos zabrał sam Zenek Martyniuk, który zdecydował się przedstawić wszystkim prawdziwy stan problemów rodzinnych swojego syna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- U Daniela, Eweliny i naszej ukochanej wnuczki Laury wszystko w porządku. W rodzinie znów panuje radość i miłość. Mała Laura jest oczkiem w głowie wszystkich. Bardzo żywo reaguje na moje piosenki i cieszy się, kiedy jej śpiewam - stwierdził Zenek Martyniuk.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

Wygląda na to, że sytuacja rodzinna Zenka Martyniuka prezentuje się już lepiej niż jeszcze przez kilkoma miesiącami. Nieprzychylni obserwatorzy zwracają jednak uwagę na to, że gwiazdor disco polo zawsze próbował gasić kolejne pożary wywoływane przez jego syna podobnymi komentarzami, co nie przeszkadzało Danielowi w kolejnych wybrykach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News