Żona Zenka Martyniuka nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o małżeństwie syna, to wszystko było kłamstwem

Żona Zenka Martyniuka nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o małżeństwie syna, to wszystko było kłamstwem Źródło: Facebook/Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk ma obecnie niesamowicie intensywny koncertowy czas, a jednocześnie musi martwić się o swojego syna. Daniel ma od jakiegoś czasu poważne problemy w swoim małżeństwie i wiele wskazywało na to, że dojdzie do rozwodu. Teraz głos w tej sprawie zabrała żona króla disco polo.

Zenek Martyniuk zawsze dbał o to, żeby jego synowi niczego nie brakowało. Jako troskliwy, kochający ojciec wyprawił Danielowi i jego partnerce huczne i kosztowne wesele. Ostatnio w mediach pojawiły się niepokojące doniesienia dotyczące ich małżeństwa. Żona króla disco polo nie wytrzymała i postanowiła wypowiedzieć się na temat rodzinnych spraw Martyniuków. 

Zenek Martyniuk martwi się o syna

Zenek Martyniuk jeszcze rok temu świętował wraz z synem jego szczęśliwą miłość. Daniel miał wcześniej pewne problemy z prawem i znany był z łobuzerskich zachowań, ale wydawało się, że sielankowe małżeńskie życie ostudziło jego wybuchowy temperament. 

W ostatnim czasie sytuacja między małżonkami pogorszyła się, a do mediów zaczęły napływać sygnały, że Daniel zamierza rozstać się z Eweliną. Zaniepokojeni rodzice, martwili się o syna i próbowali odwieść go od tej decyzji. Teraz dzięki szczerej wypowiedzi Danuty Martyniuk dowiadujemy się, że to wszystko to było jedno wielkie kłamstwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cała prawda o małżeństwie Daniela Martyniuka

Sprawy między Danielem i Eweliną doszły podobno tak daleko, że dziewczyna złożyła już nawet pozew o rozwód  w Sądzie Okręgowym w Koninie. Wszystko przez wulgarne komentarze syna Zenka Martyniuka i zarzuty dotyczące tego, że dziewczyna ma parcie na szkło. 

Zenek Martyniuk bardzo niepokoił się o swojego syna i apelował do niego o rozsądek, a także prosił, żeby nie podejmował zbyt pochodnych decyzji. Szczególnie martwił się, wraz z żoną, o sytuację dziecka Daniela i Eweliny, które po rozwodzie będzie pozbawione normalnej szczęśliwej rodziny. Zupełnie inaczej całą sprawę widzi Danuta Martyniuk, którą cała medialna burza wokół swojego syna zmusiła do wypowiedzenia się na ten temat.

- Żadnego rozwodu nie ma. Niedawno synowa odwiedziła mnie z okazji moich urodzin. Dostałam od niej literaturę rosyjską, którą uwielbiam oraz bukiet kwiatów. Jest jak córka, której nie mam - wyznała matka Daniela i jednocześnie zapewniła, że jej syn pogodził się z teściami i pomaga im przy żniwach. 

Wygląda na to, że cała sprawa ma jednak szczęśliwe zakończenie, a wszelkie pogłoski o rozwodzie były przesadzone. Zenek Martyniuk może spokojnie wrócić do koncertowania w całej Polsce. 

ZOBACZ TAKŻE

 1. Nie żyje słynna sportsmenka. Zmarła po długiej chorobie, na którą umierają MILIONY Polek. Osierociła 9-letnią córkę
 2. Ujawniono prawdę dotyczącą małżeństwa Aleksandry Kwaśniewskiej! Tego NIKT się nie spodziewał. Szok
 3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
 4. Uwielbiany gwiazdor serialu "Barw Szczęścia" długo ukrywał to przed światem. Właśnie wyszło na jaw, że jest gejem
 5. Kobieta kupiła pierścionek na targu. Później odkryła jego sekret, który na zawsze zmienił jej życie
 6. Alarm w TVN dla połowy Polski. Zachowajcie ostrożność, niebezpieczne wyładowania uderzą w kraj
 7. Danuta Holecka z trudem powstrzymywała łzy. Wszystko przez jej syna i jego nową żonę
   
    

Źródło: Fakt24

Następny artykuł