Tym razem syn Zenka Martyniuka się nie wywinie. Daniel M. dopuścił się haniebnego czynu i stanie przed sądem

Tym razem syn Zenka Martyniuka się nie wywinie. Daniel M. dopuścił się haniebnego czynu i stanie przed sądem Źródło: .

Zenek Martyniuk nie będzie dumny ze swojego syna. Okazało się, że Daniel M. będzie musiał stanąć przed sadem. Za czyn, którego się dopuścił, grozi mu nawet więzienie.

Zenek Martyniuk ma kłopoty wychowawcze ze swoim synem. Choć Daniel M. jest od dawna samodzielny, to nie po raz pierwszy ma kłopoty z prawem. Do tej pory udawało mu się wywinąć, ale tym razem grozi mu nawet kara więzienia.

Zenek Martyniuk martwi się o syna. Daniel M. może nawet trafić do więzienia

Na wokandę wróciła sprawa z końcówki 2018 roku. Wtedy policja miała być wezwana do Wasilkowa (Podlasie) przez 19-letnią, ciężarną żonę Daniela M. Mężczyzna rzekomo nie chciał wpuścić jej do mieszkania. Gdy policja wkroczyła do zajmowanego przez oskarżonego lokum, w środku znalazła 3,5 grama marihuany. Za posiadanie narkotyków w Polsce nawet w minimalnych ilościach przewidziana jest kara więzienia.

Zenek Martyniuk nie pozwoliłby, aby jego syn siedział w więzieniu, więc nie dziwi fakt, że Daniel M. będzie miał świetnych adwokatów. Jednym z nich jest Daniel Kaczmarek, który pełnił niegdyś funkcję prokuratura generalnego i ministra sprawiedliwości. Wcześniej już Daniel M. trafiał przed oblicze sądu, ale otrzymywał kare finansowe, które jak widać nie przyniosły skutku "wychowawczego".

To nie pierwsze problemy z prawem Daniela M.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Możliwe, że Daniel M. uniknąłby ryzyka kary pozbawienia wolności, gdyby to był pierwszy raz, w którym przyłapano go z narkotykami. W maju 2018 roku policja była wezwana do awantury domowej w domu syna Zenka Martyniuka. Wtedy również znaleziono w mieszkaniu marihuanę, ale sąd zdecydował się na ukaranie go jedynie grzywną.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynny sportowiec. Miał zaledwie 31, okoliczności jego śmierci budzą przerażenie 
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

W 2017 roku Daniel M. również miał kłopoty z prawem. Oskarżono go wtedy o znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariuszy policji na służbie. Syn Zenka Martyniuka ukazał skruchę, sprawę udało się załatwić polubownie, a policjanci otrzymali kilkutysięczne zadośćuczynienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście strasznie ją zgwałcił
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala
  5. Następna dziura w zakazie handlu. Kolejna popularna sieć handlowa będzie sprzedawać w niedzielę

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News