Nagle na scenie pojawił się Zenek Martyniuk. Chwilę potem fani zaczęli krzyczeć wniebogłosy, niebywałe sceny

Nagle na scenie pojawił się Zenek Martyniuk. Chwilę potem fani zaczęli krzyczeć wniebogłosy, niebywałe sceny Źródło: Music4Ever2012/YouTube

Zenek Martyniuk pojawił się na cenie i rozgrzał publiczność do czerwoności. Pierwszy koncert po przerwie okazał się strzałem w dziesiątkę, fani byli zaskoczeni i krzyczeli wniebogłosy. Podczas „Wakacyjnej Trasy Dwójki” można było zobaczyć niesamowite sceny.

Zenek Martyniuk wziął udział w „Wakacyjnej Trasie Dwójki” i sprawił, że cała widownia oszalała. Przerwa od koncertowania zakończyła się, a na scenie znowu króluje disco polo. Fani w Nowym Tagu oraz przed telewizorami przeżywali silne emocje. Okrzyki radości trwały przez cały występ. 

Zenek Martyniuk powrócił na scenę. Fani oszaleli 

Król disco polo, Zenek Martyniuk już dał pierwszy koncert po przerwie wołanej pandemią koronawirusa. Fani muzyki mieli szansę pojawić się na pierwszym koncercie "Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Nowym Targu. Artyści wystąpili na scenie, a słuchacze mogli uczestniczyć w zabawie w swoich samochodach. Koncert Martyniuka sprawił, że klaksony było słychać wszędzie, tak, jak i okrzyki radości fanów, którzy mieli szansę posłuchać na żywo występu króla disco polo. 

Zenek Martyniuk podczas pierwszego koncertu "Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Nowym Targu wykonał przed publicznością swój nowy utwór „Nasza jest ta noc”. Był to pierwszy raz, kiedy artysta wykonał tę piosenkę przed publicznością i już okazała się ona prawdziwym letnim hitem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zenek Martyniuk pozostaje w formie. Internauci są zachwyceni jego występem 

Koncert "Wakacyjnej Trasy Dwójki” z Nowego Targu emitowany był w telewizji i przyciągnął ogromną publiczność. Internauci już donieśli, że zabawa w ich domach, równała się zabawie uczestników koncertu na żywo. Zenek Martyniuk kolejny raz udowodnił, że zasługuje na miano króla disco polo. Nic dziwnego, że fani nie przestawali krzyczeć z radości. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę nagle obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje artysta Piwnicy pod Baranami, wielka strata

2. Najlepsze zioła dla kobiet. Pomagają poradzić sobie z wieloma dolegliwościami

W sieci można znaleźć nagrania, które pokazują, w jak dobrej formie jest gwiazdor.

- Pięknie, jak zawsze uwielbiam was, ten głos jest tak piękny, że mogę słuchać bez końca serdecznie dziękuję - napisała jedna z internautek pod nagraniem Martyniuka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zamiast do lodówki lub zamrażarki, włóż koperek do słoika. Powód zachwyca, już nigdy nie zrobisz inaczej
  2. Robert Lewandowski pobił niesamowity rekord Gerda Mullera. Polak zapisał się w historii, coś niebywałego
  3. Skandal w Biedronce, porażające nagranie wyciekło do sieci. Pilne poszukiwania klienta
  4. Nagranie mieszańca Podkarpacia przyprawia o ciarki. Dantejskie sceny i chaos, rozszalała pogoda dała się we znaki
  5. Zostawił ładowarkę włączoną do prądu i wyszedł z domu. Najgorsza decyzja jego życia, skutki okazały się katastrofalne
  6. Jeżeli chcesz zagłosować w drugiej turze wyborów, musisz zrobić jedną rzecz. Zostało niewiele czasu

Źródło: Disco-polo info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News