Zenek Martyniuk traci nadzieje
Facebook.com akcentpolska
Monika Majko - 29 Maja 2020

Zenon Martyniuk stracił już nadzieję. Przykre doniesienia mediów o królu disco polo

Zenek Martyniuk nie ma już siły, on i jego żona, Danuta, powoli tracą nadzieję. Media przekazały kolejne smutne doniesienia o rodzinie króla disco polo, sytuacja wciąż jest napięta. Muzyk robi co może, jednak jego starania do tej pory nie przyniosły żadnych efektów.

Zenek Martyniuk wspólnie ze swoją żoną, Danutą, robi co może, jednak nic nie skutkuje. Z każdym kolejnym dniem popularne małżeństwo traci nadzieję na poprawę sytuacji. W mediach pojawiły się kolejne niepokojące doniesienia o rodzinie słynnego wokalisty disco polo - chodzi o jego syna, Daniela.

Zenek Martyniuk nie może pogodzić się z zachowaniem swojego syna

Daniel Martyniuk to jedyny syn króla disco polo i jego ukochanej żony, Danuty. Młody mężczyzna już niejednokrotnie pojawiał się w mediach. Nie były to jednak chlubne chwile w jego życiu. Młody mężczyzna słynie ze swojego buntowniczego zachowania, a z powodu swojej lekkomyślności i niedojrzałości już wiele razy popadał w kłopoty i konflikty z prawem.

Śmierć kliniczna przeżył opowiedziałMężczyzna przeżył śmierć kliniczną. Mówi, co jest "po drugiej stronie", porażająca relacjaCzytaj dalej

Niedawno Daniel Martyniuk spędził w areszcie niemal miesiąc. Była to kara za złamanie zasad obowiązkowej kwarantanny, której został poddany oraz nieprzestrzeganie wyroku sądu, który odebrał mu prawo jazdy za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. To był kolejny cios dla jego rodziców, którzy już od dawna martwili się o przyszłość swojego jedynego syna.

Zenek Martyniuk namawia syna na terapię

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małżeństwo robiło sobie zdjęcieStarsze małżeństwo każdego roku robiło sobie zdjęcie przed domem. Ostatnia fotografia z serii wyciska z człowieka wszystkie łzyCzytaj dalej

Zenek i Danuta Martyniukowie wpłacili za jedynaka kaucję w wysokości 10 tysięcy złotych i zabrali go z aresztu. Razem wyjechali do ich drugiego domu w Białowieży i tam wspólnie spędzają kwarantannę. Rodzice młodego mężczyzny liczą na to, że uda im się namówić go na podjęcie terapii, która miałaby pomóc mu w opanowaniu uzależnienia od alkoholu, który niszczy mu życie. Niestety, z każdym dniem tracą nadzieję na zmianę jego zachowania.

- Martwią się, że jak odreaguje areszt, to złe nawyki powrócą. Czasem wątpią w swe siły, ale walczą o niego za wszelką cenę, bo to ich jedyne dziecko - zdradza przyjaciel rodziny.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie było innego wyboru. Od 1 czerwca zostanie jednak wprowadzone nowe obostrzenie

2. RMF: Są już zalecenia na sezon letni. Wiadomo, jak będą wyglądać tegoroczne wakacje

Mężczyzna jest uparty i niechętnie przychyla się do pomysłu swoich rodziców, by skorzystać z profesjonalnej pomocy. Oni jednak nie widzą innego wyjścia i nie poddają się w staraniach, by namówić syna na terapię. Tym razem sytuacja jest naprawdę niepokojąca, a zachowanie ich jedynego syna łamie im serce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej chorobie. Wszystko zaczęło się niewinnie
  3. Anna Lewandowska zdradziła swój kulinarny sekret. W przepisie na jej ogórkową zakocha się każda Polka
  4. Nie żyje uwielbiana aktorka, partnerka słynnego reżysera. Tragiczne wieści nagle obiegły media
  5. Wszyscy się mylili. Wyciekła pilnie strzeżona tajemnica Dominiki Tajner, jest inaczej, niż każdy myślał
  6. Gwiazda TVN przechodzi bolesne chwile, została sama z dziećmi. Do końca walczyła o rodzinę
  7. Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbituje

Panna młoda zginęła zanim stanęła na ślubnym kobiercuPanna młoda tragicznie zginęła przed ślubem. Niedoszły mąż chciał odzyskać pieniądze od fotografa, skandaliczna odpowiedź wbiła go w fotelCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News