Zenek Martyniuk wywołał burzę. Polacy podzieleni po jego słowach

Zenek Martyniuk wywołał burzę. Polacy podzieleni po jego słowach Źródło: screen/Uwaga TVN

Zenek Martyniuk w ostatnim wywiadzie zdradził więcej, niż można by było się spodziewać. Internauci są zaskoczeni słowami muzyka, wybuchła prawdziwa burza.

Zenek Martyniuk jest obecnie na topie. Jego występ na sylwestrze TVP był prawdziwym hitem, a to jedynie wierzchołek góry lodowej. Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu "Zenek", poświęcona początkom kariery muzyka. Ostatnio muzyk w wywiadzie powiedział o kilka słów za dużo na temat produkcji.

Zenek Martyniuk może się martwić

Z filmem "Zenek" od samego początku wiązały się kontrowersje. Sam fakt, że film jest realizowany przez TVP utrzymywane z podatków, oburzyło wielu Polaków. Ponadto zarzucano producentom, że pierwotny plakat był kopią tego znanego z "Bohemian Rhapsody". Zmieniono grafikę promującą film, ale wtedy zarzucono, że aktor nie jest podobny do odgrywanego artysty.

Gdy pojawił się pierwszy zwiastun, wcale nie było lepiej. Na serwisie YouTube spotkał się z negatywnym odbiorem, sporo osób poważnie obawia się finalnego produktu. W komentarzach można przeczytać wiele wyrazów frustracji, czy krytyki już na podstawie samej zajawki. Co się stanie, gdy sam film wyjdzie do kin? Ponadto sam Zenek Martyniuk dolał teraz oliwy do ognia swoją wypowiedzią.

Zenek Martyniuk zapomniał się i powiedział nieco za dużo. Internauci oburzeni

Według tego, co wiadomo obecnie na temat produkcji, film skupiony ma być na wczesnym etapie życia Zenka Martyniuka. Fabuła filmu kończy się w 2004 roku, więc długi czas przed tym, jak Zenek Martyniuk wbił się na szczyt swojej kariery. Sam artysta zdecydował się to skomentować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Film kończy się na wydarzeniach z roku 2004 roku, nie ma więc w nim moich największych przebojów. Może powstanie następna część, bo jest taki zamiar i wtedy je usłyszymy - przyznał w ostatnim wywiadzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Z ostatniej chwili: NFZ i resort zdrowia wydały oficjalne komunikaty ws. 2019-nCoV. Każdy Polak musi je poznać

Gdy internauci się o tym dowiedzieli, to nie byli zbytnio zadowoleni. Już pierwsza zapowiadana część, nie dość, że nie zapowiada się według nich najlepiej, to jeszcze pochłonęła ogromną część publicznych pieniędzy. Wiele osób jest oburzonych faktem, że w ogóle planowana jest druga część. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 40-letni pacjent wyskoczył ze szpitalnego okna. Wszystko wydarzyło się na oczach pielęgniarki
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Na stacji benzynowej podszedł do niego pies. Kiedy przeczytał napis na jego obroży, zaniemówił
  4. Jackowski miał wizję o koronawirusie. Łzy pojawiły się w jego oczach, wydarzy się coś jeszcze gorszego
  5. Serialowy Boczek wypowiedział do Grabowskiego prorocze słowa. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że wszystko się spełni

Źródło: Radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News