Właśnie przekazali niesamowitą informację o Zenku Martyniuku. Wręcz niewyobrażalne

Właśnie przekazali niesamowitą informację o Zenku Martyniuku. Wręcz niewyobrażalne Źródło: Screen / TVP 2

Zenek Martyniuk świętował wczoraj 30-lecie swojej pracy artystycznej. Uroczysty benefis króla disco polo zorganizowano w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Niesamowitą informację na jego temat przekazał prezes TVP, Jacek Kurski.

Zenek Martyniuk jest obecny na scenie już 30 lat. Z tego powodu TVP zorganizowało benefis artysty w Filharmonii Podlaskiej. Na wydarzenie zaproszonych zostało wielu wspaniałych gości, a całą uroczystość transmitowano na antenie Telewizji Polskiej. Niedawno przekazano niesamowite informacje o królu disco polo.

Zenek Martyniuk świętował 30-lecie pracy artystycznej w drugi dzień świąt

Benefis poprowadzili Rafał Brzozowski i Małgorzata Tomaszewska, a na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku wystąpiło z tej okazji wielu znanych artystów, m.in. Francesco Napoli, Wojciech Gąssowski, zespół Lombard, Izabela Trojanowska czy Michał Wiśniewski. Wśród gości dostrzec można było również bliskich muzyka, a na scenie pojawiła się mama artysty, która wspólnie z synem opowiedziała o jego dzieciństwie i początkach kariery muzycznej.

To był wyjątkowo wzruszający wieczór, zarówno dla Zenka Martyniuka, jak i dla wszystkich fanów artysty. Uśmiech nie schodził z jego twarzy aż do końca uroczystości. Gwiazdor przyjął mnóstwo gratulacji i życzeń, a sam podziękował wszystkim za niesamowite wsparcie i sympatię do jego muzyki i pracy.

Benefis Zenka Martyniuka oglądały miliony telewidzów. Wynikami oglądalności pochwalił się Jacek Kurski

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Telewizja Polska transmitowała uroczystość na swojej antenie, a przed telewizorami zasiadła rekordowa liczba osób. Wspaniałym wynikiem oglądalności pochwalił się na Twitterze prezes TVP, Jacek Kurski. 30-lecie Martyniuka oglądało prawie 4 mln widzów.

- Benefis Zenka Martyniuka wygrał w cuglach i był najbardziej oglądaną pozycją Świąt Bożego Narodzenia. 3,9 mln widzów! Dziękujemy - napisał na swoim Twitterze prezes Telewizji Polskiej.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
2. Mama Zenka Martyniuka niespodziewanie złapała za mikrofon na antenie TVP. Niezwykłe wydarzenia na scenie

Jacek Kurski był również osobiście obecny na benefisie popularnego muzyka i świetnie się bawił podczas uroczystości. Wspólnie z Martyniukiem zaśpiewał nawet fragment jego największego hitu "Przez twe oczy zielone".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Świąteczne zdjęcie Basi Kurdej-Szatan rozkłada na łopatki. Jej twarz uległa dziwnym zmianom
  4. Wielkie nieszczęście w programie Dowbor. Sceny na cmentarzu powaliły na kolana
  5. Wiśniewski nagle przerwał piosenkę na żywo. Powiedział Martyniukowi w twarz kilka słów prawdy

źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News