Podczas koncertu Zenka Martyniuka, na scenę nagle wskoczyła wielka gwiazda. Król disco polo nie mógł opanować emocji

Podczas koncertu Zenka Martyniuka, na scenę nagle wskoczyła wielka gwiazda. Król disco polo nie mógł opanować emocji Źródło: YouTube TVP Info

Zenek Martyniuk przeżył ostatnio ogromne zaskoczenie. Gdy król disco polo śpiewał podczas wakacyjnego koncertu stacji TVP2, na scenie pojawiła się wielka gwiazda. Muzyk nie krył zaskoczenia i zachwytu. To wydarzenie było dla niego niezwykle emocjonalne. Nie spodziewał się, że zaśpiewa w duecie z legendą. Efekt ich współpracy był fenomenalny.

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem polskiej sceny disco polo. Mówi się, że jest prekursorem tego gatunku muzycznego. Gdy przed trzema dekadami założył legendarny już zespół Akcent, fani oszaleli. Nie ma osoby, która nie znałaby hitów takich jak: "Gwiazda", "Królowa nocy" czy "Przez twe oczy zielone". Utwory są najpopularniejszymi szlagierami weselnymi. Artysta regularnie gości w stacjach telewizyjnych i wydaje kolejne single. Jest zapraszany również na liczne koncerty i festiwale, co często owocuje prestiżowymi nagrodami. Okazuje się jednak, że nawet postać tak znana, jak Zenek Martyniuk, ma swoich idoli, których obecność potrafi wywołać prawdziwe onieśmielenie.

Zenek Martyniuk nie mógł opanować emocji

Zenek Martyniuk był niedawno gościem wakacyjnego koncertu zorganizowanego przez TVP2. "Wakacyjna Trasy Dwójki" to seria wydarzeń artystycznych, która skupia najpopularniejszych polskich wokalistów. Na scenie pojawiają się postaci takie jak: Sylwia Grzeszczak, Maryla Rodowicz, Jacek Stachursky oraz zespół Piękni i Młodzi. Dla członków zespołu Akcent trasa ta ma charakter symboliczny. Zespół obchodzi w tym roku trzydziestą rocznicę działalności muzycznej. Intensywne koncertowanie jest dla króla disco zapewne także sposobem na chwilowe oderwanie się od przykrej codzienności. Jak pisaliśmy ostatnio, jego syn, Daniel, został skazany na karę ograniczenia wolności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jeden z ostatnich występów muzyka zapowiadał się całkiem zwyczajnie. Mężczyzna nie przypuszczał, że na scenę wkroczy wielka gwiazda. Jej obecność wywołała prawdziwą ekscytację Zenka. Okazało się, że w muzyce nie ma podziałów, a wspólna zabawa może połączyć nawet najbardziej odległe światy. Wokalistka, o której mowa, również świętuje w tym roku trzydziestą rocznicę pracy scenicznej. Ostatnie miesiące spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracowała z osobami odpowiedzialnymi za hity najbardziej rozpoznawalnych gwiazd.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Marian Czajkowski

2. Sąsiedzi Kaczyńskiego przerwali milczenie. Zdradzili tajemnice życia obok prezesa

3. Nadchodzą głębokie zmiany w szkołach, które dotkną wszystkich uczniów? Oburzenie nauczycieli po wypowiedzi przedstawiciela władzy

Międzynarodowa kariera nie sprawiła jednak, że Edyta Górniak zapomniała o swoich rodzimych fanach. Gdy postanowiła urozmaicić występ Zenka Martyniuka pokazem tanecznym, publiczność była zachwycona. Widowni nie umknął także czuły gest wokalistki, która złożyła dłonie w kształt serca. Król disco polo był tym wyraźnie zaaferowany. Trudno mu się dziwić. Piosenkarka, która na tę okazję wybrała niebieską, skórzaną sukienkę, wyglądała naprawdę znakomicie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Adam Małysz został upokorzony przez swojego fana. Mistrz wyznał całą prawdę, wyjątkowo smutne
  3. Nikt nie wiedział. Niebywała wieść o b. pierwszej damie, wszystko zrobiono po cichu
  4. Służby są bezradne, żywioł nie ma litości. Za chwilę nadciągnie nad kolejne polskie miasta
  5. Na stronie Gienka Loski opublikowano smutną i ważną informację. Liczy się każde wsparcie
  6. 186 osób nie żyje, przybywa kolejnych ofiar. Polskie służby alarmują, sytuacja jest beznadziejna
  7. W Niemczech planowali setki sklepów, postawili tylko 3. Nowa sieciówka wchodzi do Polski, plany są ambitne
  8. Piła napar z pokrzyw 7 dni. Zupełnie oczyściła organizm, warto z nich skorzystać
  9. Wyciekła największa tajemnica ojca małej Madzi. Aż ciężko uwierzyć

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News