Niesamowite wydarzenia na scenie na żywo na wizji TVP. Zenek Martyniuk właśnie daje czadu

Niesamowite wydarzenia na scenie na żywo na wizji TVP. Zenek Martyniuk właśnie daje czadu Źródło: .

Zenek Martyniuk słynie z niezapomnianych występów. Tym razem jednak przeszedł samego siebie. Dał czadu na koncercie w TVP.

Zenek Martyniuk zyskał miano króla disco polo dzięki takim hitom jak "Przewrotny los" czy "Przez te oczy zielone". Niezwykła charyzma na scenie w połączeniu ze wspaniałymi umiejętnościami wokalnymi zaskarbiły mu sympatię tysiące fanów. Wiele osób uważa, że pisze najpiękniejsze piosenki o miłości. Na każdym koncercie udowadnia, że nie ma sobie równych, ale teraz zaskoczył absolutnie wszystkich.

Zenek Martyniuk na scenie zaskakuje

Właśnie trwa benefis Zenka Martyniuka, który jest transmitowany przez TVP 2. Z tej okazji największe gwiazdy polskiej piosenki śpiewają swoje najpopularniejsze hity. Na scenie nie może zabraknąć także samego wokalisty zespołu Akcent. Kiedy wyszedł na scenę publiczność aż poderwała się z miejsc, a piosenkarza posypały się brawa i głośne okrzyki zachwyconych fanów. Taka reakcja to marzenie chyba każdego wykonawcy.

Sam Zenek Martyniuk zdaje się doskonale bawić na scenie. Zaskoczył wszystkich, kiedy nagle w trakcie piosenki podetknął Kurskiemu mikrofon, licząc chyba, że ten podejmie śpiew. Trzeba przyznać, że takie zachowanie musiało zszokować nie tylko samego zainteresowanego, ale też słuchaczy. Żywe reakcje zresztą mówią same za siebie - artysta doskonale wie, jak zrobić show i dać czadu na koncercie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czym jeszcze zaskoczy Zenek Martyniuk?

Występy ciągle trwają, a patrząc na to, co wydarzyło się do tej pory, można założyć, że to nie koniec zaskoczeń. Widzowie, jak i publiczność na miejscu, z niecierpliwością wyczekują tego, co jeszcze się wydarzy. Zenek Martyniuk na pewno ma jeszcze niejedną niespodziankę w zanadrzu.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielki dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. Wyjątkowy Polak nie żyje. Wielka strata

Czego jak czego, ale prezencji i charyzmy może mu pozazdrościć każdy inny wokalista. Do tego dochodzą także wierni fani, którzy bezgranicznie uwielbiają swojego idola. Razem z nim śpiewają każdą piosenkę oraz tańczą radośnie do wtóru porywających melodii. To najlepszy dowód na to, że Zenek Martyniuk jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Kobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Po kilkunastu godzinach serce jej męża pękło na pół
  4. Tysiące Polaków obserwowało jej walkę o życie. Niestety, rodzina przekazała, że Gabrysia zmarła w pierwszy dzień Bożego Narodzenia
  5. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Źródło: TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News