Zenek Martyniuk i żona szczerze o małżeństwie syna. Wiadomo, jak teraz wygląda ich życie, nie jest im łatwo

Zenek Martyniuk i żona szczerze o małżeństwie syna. Wiadomo, jak teraz wygląda ich życie, nie jest im łatwo Źródło: YouTube / TVP VOD

Zenek Martyniuk wraz z żoną Danutą zdradzili kulisy swojego życia. Opowiedzieli także o pozostałych członkach rodziny, w tym o małżeństwie ich syna. Jak się okazuje, sława i pieniądze wcale nie sprawiają, że ich życie jest usłane różami.

Zenek Martyniuk i jego żona Danuta opowiedzieli na łamach portalu Pomponik.pl o kulisach swojego życia rodzinnego. Zdradzili także szczegóły na temat małżeństwa syna. Wydawać by się mogło, że popularność i pieniądze ojca są gwarantami spokojnego, bezproblemowego życia. Nic bardziej mylnego.

Zenek Martyniuk o filmie na podstawie jego życia

Gwiazdor disco polo został zapytany przez dziennikarkę między innymi o to, czy widział już film "Zenek" nakręcony na podstawie jego życia. Piosenkarz przyznał, że jeszcze nie, ale mógł zerknąć okiem na urywki i był obecny wraz z żoną na planie. Pani Danuta dodała, że już wkrótce na ekranach zobaczymy ich psa, Czikę w scenie porwania syna. Gwiazdor przyznał, że takie wydarzenie nie miało miejsca w rzeczywistości, ale zostało nagrane, aby w filmie pojawiło się więcej zwrotów akcji. Zenek Martyniuk w całym filmie pojawi się tylko na jednej scenie. W pozostałych zagra go aktor Krzysztof Czeczot. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Życie nie wygląda tak dobrze jak film

Zenek wraz z żoną opowiedzieli także, co słychać u ich syna Daniela i jego małżonki Eweliny. Przyznali, że między nimi "wszystko się wypogodziło", z czego bardzo się cieszą. Co nie zmienia faktu, że nie mają oni bajkowego życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Ewelina wciąż studiuje administrację, a Daniel zaczął naukę "związaną z komputerami". Młodzi są w ciągłych rozjazdach między Koninem a Białymstokiem, co musi być dla nich szczególnie męczące, biorąc pod uwagę fakt, że to dwa odległe zakątki kraju. W dodatku mają w domu maleńkie dziecko. Dlatego najbliższe święta spędzą spokojnie, w zaciszu domowym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Żona Roberta Janowskiego oceniła pracę Rafała Brzozowskiego. Bezlitosne, brutalnie szczere słowa
  4. Syn pokazał bardzo stare zdjęcie Dagmary z "Królowych życia". Zmieniła się nie do poznania, teraz nie przypomina dawnej siebie
  5. Agnieszka Woźniak-Starak wyjawia swoje plany na przyszłość. Przybijające słowa, łzy same cisną sie do oczu

Źródło: pomponik.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News