Zenek Martyniuk
youtube.com
Klaudia Bochenek - 25 Stycznia 2020

Martyniuk nie może dojść do siebie. Nawet najwierniejsi fani nie mogli przewidzieć tak nieprawdopodobnego obrotu spraw

Zenek Martyniuk ledwo zdołał opisać, co go spotkało. Emocje jeszcze nie opadły, a piosenkarz długo nie zapomni sytuacji, która ogromnie nim poruszyła. Z kolei fani w ogóle nie wierzą, że mogło dojść do czegoś takiego.

Zenek Martyniuk jak na spowiedzi przyznał się, czego całkiem niedawno był świadkiem. Całe szczęście była przy nim żona, bo nie mógł się opanować i wcale nie ma się czemu dziwić. Obrót spraw był całkowicie niespodziewany.

Zenek Martyniuk nigdy nie spotkał się z tyloma emocjami naraz

Piosenkarz przeżył emocjonujące chwile. Coś takiego nie spotkało go jeszcze nigdy, co najwyżej mógł o tym marzyć, lecz nie było to proste marzenie do spełnienia. W końcu się ziściło dzięki producentom filmu "Zenek", który jest opisem życia i kariery artysty. Zenek Martyniuk stanął na jednej scenie ze swoim idolem sprzed lat, Limahlem.

Dziecko zostało samo w samochodzieMama zostawiła bezbronne dziecko w samochodzie. Na kocyku zostawiła liścik, który woła o pomstę do niebaCzytaj dalej

- "Zenek" ukazuje moje życie od momentu, kiedy jako 14-letni chłopak stawiałem pierwsze kroki w zespole Akord, a kończy się na 2004 roku, kiedy Polska wchodzi do Unii Europejskiej, a w ostatniej scenie śpiewam razem z Limahlem piosenkę "Never Ending Story" w towarzystwie dwóch odtwórców mojej postaci - opowiadał podekscytowany Zenek Martyniuk.

Zenek miał bzika na jego punkcie. Nawet strzygł się tak samo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Emerytura polskich gwiazdPolskie gwiazdy zrozpaczone widząc swoje emerytury. Żal ściska serce, gdy widzimy, kto nie dostaje nawet 1000 złotychCzytaj dalej

Limahl to brytyjski artysta, który był ogromną inspiracją i wręcz wzorem do naśladowania dla Zenka Martyniuka. Polskiego piosenkarza zachwycał image Limahla, nie tylko jego utwory. Sam wokalista zespołu Akcent przyznaje, że był tak mocno w niego zapatrzony, że nawet prosił fryzjera o cięcie "na Limahla" - chodzi oczywiście o mocno wystrzępione włosy na czubku głowy, kiedy tył zostaje dość długi.

Dzisiaj grzeje:

1. Niósł trumnę zamordowanej, 6-letniej córki. Niezwykła rzecz zaczęła się nad nią dziać
2. Polacy w centrum epidemii wirusa Wuhan. Bardzo niepokojące wiadomości

- Byliśmy z żoną kilka razy na planie. Nawet nasza suczka Chica wystąpiła w jednej scenie. Jestem bardzo ciekaw, jak to wszystko zostanie zmontowane - mówił zachwycony Zenek Martyniuk. Efekty będzie mógł obejrzeć wraz z żoną, w Walentynki, wtedy planowana jest premiera filmu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Kamil Stoch przekazał piękną nowinę. Serdecznie gratulujemy jego małżonce
  4. Skandal w "Sanatorium miłości". Haniebne zachowanie uczestnika, przyznał się do wielokrotnej zdrady
  5. Kierowcy nie unikną nowej opłaty. Jeśli masz konkretny samochód, będziesz musiał zapłacić

ZwierzęOdczuwali tylko strach, kiedy ktoś przyniósł z lasu nieznane zwierzę. Teraz wiadomo, czym konkretnie jestCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News