Martyniuk nie mógł dłużej milczeć. Wszystko wyszło na jaw, trwa walka

Martyniuk nie mógł dłużej milczeć. Wszystko wyszło na jaw, trwa walka Źródło: TVP Info YouTube.com

Zenek Martyniuk od lat jest ulubieńcem Polaków i większość osób zna jego hity chociażby z wesel, na których chętnie korzysta się z repertuaru zespołu Akcent. Niestety w mediach pojawiały się ostatnio niepokojące doniesienia na temat zdrowia króla disco polo. Wokalista zabrał głos w tej sprawie.

Zenek Martyniuk zdecydował się odnieść do wszystkich pogłosek, jakie pojawiały się na jego temat w mediach ostatnimi czasy. Król disco polo, choć ma za sobą świetne miesiące, nie ukrywa, że obecnie w jego życiu dzieje się coś, co nie do końca mu się podoba. Mówiło się, że Zenek Martyniuk podzielił los serialu "Przyjaciółki" i również zachorował na koronawirusa. Znane jest stanowisko muzyka na ten temat.

Zenek Martyniuk nie mógł dłużej milczeć, zdradził prawdę

Zenek Martyniuk to jeden z popularniejszych artystów w Polsce. Wykonujący skoczną muzykę z niezbyt skomplikowanymi tekstami wokalista zaskarbił sobie swoją swojskością serca ludzi. Jego postać stała się tak kultowa, że Telewizja Polska zdecydowała się wyprodukować film o historii chłopca z Podlasia marzącego o tym, by zarabiać na życie śpiewem. Film "Zenek" trafił do kin, ale później z racji epidemii zdecydowano się na zamieszczenie go w serwisie Netflix. Nagrania dokumentującego jego nagrania dla najważniejszych osób w państwie na oficjalnym kanale TVP na YouTubie obejrzało już ponad milion osób. Pudelek zdecydował się zapytać lidera zespołu "Akcent" o to, czy prawdą jest, że dołączył do grona celebrytów zakażonych wirusem SARS-CoV-2. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Muzyk udzielił stanowczej odpowiedzi

- To plotki, cały czas słyszę, że jestem chory, a to bzdury. Kiedyś nawet słyszałem, że nie żyję! - powiedział Zenek Martyniuk, słysząc pytanie dziennikarzy z portalu Pudelek. Ucięło to jednocześnie jakiekolwiek spekulacje na temat ewentualnego pogorszenia stanu zdrowia muzyka. Jednak nie to spędza sen z powiek wokaliście. Problem jest naprawdę spory i walka o poprawę obecnej sytuacji trwa. Okazało się, że Zenek Martyniuk musiał zrezygnować z większości swoich koncertów i obecnie gra zaledwie jeden koncert dziennie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Złe wiadomości

2. Dziewczynka ze zdjęcia nie żyje, jej siostrzyczka walczy o życie. Ogromny ból, mama była bezradna

3. Smutne wyznanie słynnej piosenkarki. Ma poważne problemy ze zdrowiem, jest coraz gorzej

To spora zmiana w dotychczasowym grafiku

Zenek Martyniuk był rozchwytywany i jego kalendarz pękał w szwach. Sezon letni to dla artystów czas największej pracy i robienia oszczędności na zimę, gdy występów jest zdecydowanie mniej. Zenek Martyniuk przyznał, że gminy rezygnują z organizacji festynów, a przez to on traci pracę. Skoro nawet król disco polo narzeka na swoją sytuację, to sytuacja artystów w czasie epidemii koronawirusa musi być wyjątkowo ciężka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Anna Lewandowska nie wytrzymała. Internautka zarzuciła jej nieudolność, reakcja trenerki zwaliła nas z nóg (FOTO)
  3. Przerwano milczenie w sprawie Michała Szpaka. Fani są zdruzgotani
  4. Bardzo przykry widok grobu małej Madzi. Łzy cisną się do oczu
  5. Wozisz ze sobą w samochodzie butelkę z wodą? Uważaj, służby ostrzegają przed najgorszym
  6. Robisz rosół na kurczaku? Pamiętaj o triku naszych babć, dzięki któremu jego smak powali wszystkich na kolana
  7. Już jest, Sejm właśnie zatwierdził nowe świadczenie. Wielu Polaków dostanie nawet 13,2 tys. zł
  8. Wydało się, jakie rzeczy działy się w kuchni ze "Świata według Kiepskich". Grabowski dlatego nie cierpiał kręcić tam scen
  9. Koszmar nad Bałtykiem. Para wybrała się na spacer, chwilę później walczyli o życie

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News