Syn Martyniuka wydał oświadczenie ws. swojego małżeństwa. To zaprzecza wszystkiemu, o czym mówił do tej pory

Syn Martyniuka wydał oświadczenie ws. swojego małżeństwa. To zaprzecza wszystkiemu, o czym mówił do tej pory Źródło: .

Zenek Martyniuk nie ma w ostatnim czasie najlepszych relacji ze swoim synem. Niektórzy twierdzą, że jest to związane z nietypowymi decyzjami podejmowanymi przez Daniela. Jego nowe oświadczenie zaskoczyło tysiące internautów.

Zenek Martyniuk w ostatnich miesiącach nie mógł znaleźć porozumienia w kontaktach ze swoim synem, który zdawał się robić wszystko, by ojciec był na niego zły. Zaczęło się od głośnej kłótni z młodą żoną, po której pojawiły się plotki o prawdopodobnym rozwodem. Ani muzyk, ani jego syn bardzo długo nie mieli zamiaru komentować doniesień prasowych, jednak wszystko uległo zmianie.

Ostatecznie 29-letni Daniel zdecydował się zamieścić w mediach społecznościowych oświadczenie, za sprawą którego miał odnieść się do wszystkich informacji podawanych przez media. Co ciekawe, jego słowa zupełnie zaprzeczają temu, co przekazywał nam do tej pory. Wiadomości przekazane przez syna muzyka bardzo zdziwiły internautów.

Zenek Martyniuk jest pokłócony z synem

W ostatnim czasie Zenek Martyniuk wciąż jest pokłócony z synem z powodu jego licznych wybryków. Na początku tego roku 29-latek nie chciał wpuścić żony w zaawansowanej ciąży do mieszkania. Na miejsce wezwano policję, która zmusiła mężczyznę do otwarcia drzwi. Na miejscu znaleziono również narkotyki. Okazało się, że nie były to jedyne problemy Martyniuka z prawem.

Jego młoda żona wyprowadziła się wraz z dzieckiem tuż po porodzie do swoich rodziców, a w internecie pojawiły się wieści o możliwym rozwodzie. Syn muzyka odniósł się do tych rewelacji.

Zenek Martyniuk wspierał swoją synową

Z początku słyszeliśmy, że rozwód jest już finalizowany, lecz teraz okazuje się, że jest to nieprawda. Jak stwierdził sam 29-latek, wszystko pomiędzy nim a jego żoną jest w porządku i nie dojdzie do rozstania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zaczęli wyrażać swoje zdziwienie wobec oświadczenia młodego mężczyzny, które definitywnie zaprzeczyło jego wcześniejszym słowom.

- Wszystko jest w porządku? G**no prawda. Na pewno tatuś zapowiedział, że po rozwodzie nie będzie już kasy na koncie - pisze jeden z internautów, który twierdzi, że wszystko jest efektem działań samego Zenka Martyniuka, który ma stać po stronie swojej synowej od początku całego sporu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. To straszne, że nikt z tym nic nie zrobił. Anna Przybylska walczyła nie tylko z rakiem
  4. Wszystko się nagrało. Wiatr podwiał jej sukienkę, a widoku czerwonego krocza Anny Muchy długo nie zapomnicie
  5. Mąż spisywał wszystkie powody, dla których żona odmawiała mu współżycia. Pękniecie ze śmiechu gdy zobaczycie, co wymyślała
  6. Nie żyje reprezentant kraju, umierał w męczarniach. TVN: otrzymał 318 ciosów

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News