Zenek Martyniuk był zabójczo przystojny jako chłopiec. Zdjęcia sprzed lat uderzają po oczach

Zenek Martyniuk był zabójczo przystojny jako chłopiec. Zdjęcia sprzed lat uderzają po oczach Źródło: Screen/Wikipedia.org

Zenek Martyniuk przez lata rozkochał w sobie miliony fanów, większość z nich jednak niewiele wie o jego życiu prywantym Przy okazji urodzin artysty, w sieci pojawiły się jego zdjęcia z początków kariery, które bardzo spodobały się fanom. Nie mogli wyjść z podziwu, że jako chłopiec był tak przystojny.

Zenek Martyniuk na zdjęciach sprzed lat wygląda zupełnie inaczej, niż prezentuje się teraz. Jak twierdzą internauci, choć skończył niedawno 50 lat, to nadal jednak na tle kolegów z branży trzyma się naprawdę dobrze. W ostatnim czasie schudł, a lekka metamorfoza jak najbardziej przypadła do gustu szczególnie fankom Zenka.

To jednak nie to samo, co kiedyś. 20 lat temu Zenek był zabójczo urokliwym i przystojnym mężczyzną, co widać na zdjęciach z młodości. Podobno, gdy zaczynał swoją karierę, podkochiwały się w nim tysiące fanek i koleżanek. 

Zenek Martyniuk na fotografiach sprzed lat wygląda niezwykle przystojnie

Gwiazdor, wieloletni lider zespołu "Akcent", ukończył 50 lat! Ciężko w to uwierzyć, zważając na fakt, że niektórzy jego fani dobrze pamiętają, gdy dopiero rozpoczynał swoją karierę. Miało to miejsce na przełomie lat 90' - wówczas Zenek, jako młody chłopak, miał bardzo modną "stylówę", jak na tamte czasy. Z pewnością inspirował się zachodnimi gwiazdami, co przynosiło mu rozgłos w naszym kraju. 

Jak przyznał w swojej książce, dużą inspiracją dla niego był w tym względzie własny ojciec. Widząc zresztą obu panów na zdjęciach, łatwo można zobaczyć podobieństwa. W pewnym momencie zarówno ojciec, jak i sam Zenek, mieli bardzo popularną i modną jak na tamte czasy, fryzurę - długą z tyłu i krótszą po bokach i z przodu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek potrafił zaskoczyć stylizacjami

Zdjęcia wskazują także, że Zenek nie bał się nawet odważniejszych kreacji. Dzisiaj możemy podziwiać go co najwyżej w czerwonej marynarce, lecz niegdyś prezentował się w żółtych koszulkach i w pasach przyozdabianych plastikowymi diamentami. Inspiracja niczym od Beastie Boys przynosiła mu jednak niekontrolowane piski zachwyconych fanek, które nie mogły oderwać od niego oczu. 

Fot. screen shot z Youtube/Akcent Oficjalny (Sala Kongresowa 1998)

Fot. screen shot z "Popularne" (archiwum prywatne Zenka Martyniuka)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor "Młodych Wilków" zakatował swoją matkę NA ŚMIERĆ. Po 2 latach wyszedł na wolność, Polacy nie mogą w to uwierzyć! 
  2. Wiemy, kim naprawdę jest mąż Julii Pitery! Spadniecie z krzeseł, gdy poznacie PRAWDĘ!
  3. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  4. Kulisy "Kiepskich" odbierają mowę. Cała prawda o serialu ujawniona
  5. 200 tysięcy starszych Polaków codziennie przyjmuje ten lek. Ma być wycofany, jest pilny apel lekarzy do NFZ
  6. To zwala z nóg, rodzina mordercy Kristiny wyciąga asa z rękawa. Jakub A. będzie miał ochronę prawną o jakiej mu się nie śniło

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News