Zenek Martyniuk odpala prawdziwą petardę na koniec roku. Fani mogą postradać zmysły

Zenek Martyniuk odpala prawdziwą petardę na koniec roku. Fani mogą postradać zmysły Źródło: Instagram/Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk nie przestaje zachwycać swoich fanów. Niekwestionowany król muzyki disco polo nie zwalnia tempa i odpala prawdziwą petardę na koniec 2019 roku. Wielbiciele popularnego wokalisty z pewnością postradają zmysły.

Zenek Martyniuk jest idolem każdego fana disco polo. Od lat jest niekwestionowanym królem tego gatunku muzycznego. Każdy jego utwór staje się prawdziwym hitem. Wokalista nie zwalnia tempa i ciężko pracuje na kolejne, muzyczne sukcesy. Już niedługo w jego wykonaniu fani usłyszą prawdziwą petardę. To z pewnością będzie sylwestrowy hit. 

Zenek Martyniuk tworzy nowe dzieło

Wokalista zespołu Akcent robi oszałamiającą karierę. Każdy jego przebój w szybkim czasie staje się prawdziwym hitem. Każdy fan muzyki disco polo zna na pamięć teksy jego utworów. Na każdym koncercie muzyka wszyscy wielbiciele śpiewają jego piosenki razem z nim. Jak się okazało Zenek Martyniuk w dalszym ciągu ciężko pracuje i właśnie tworzy nowe dzieło.

"Jola" porwie polską publiczność

Najnowszy utwór Zenka Martyniuka, pt. "Jola" to nowy przebój gwiazdora disco polo. Jest to piosenka o miłości, jak większość utworów wokalisty zespołu Akcent. Może się okazać, że końcówka roku będzie należała właśnie do Zenka Martyniuka. Szykuje się prawdziwy, sylwestrowy hit, który każdemu szybko wpadnie w ucho. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tylko melodia zachwyci fanów muzyki disco polo, ale także tekst piosenki. Pierwsza zwrotka zwiastuje, że piosenka będzie opisywała miłosną i romantyczną historię. 

- Widziałem dziś na mieście ją i świat jakby nagle piękniejszy się stał. Zakochałem się. Gdy szła miastem
włosy rozwiał jej wiatr, jak słońce świeciła mi prosto w twarz. Przy niej mógłbym zmienić się - brzmi pierwsza zwrotka utwory Martyniuka.

Jednak zwrotka to tylko mały zwiastun tego, co będzie działo się podczas refrenu. Te słowa na pewno będą śpiewały tysiące fanów Martyniuka.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana polska piosenkarka była molestowana przez księdza. Miała tylko 14 lat
2. Mężczyzna przez 1,5 roku mieszkał ze zwłokami matki. W końcu odkryli, do jak haniebnych czynów mu służyły

"Jola, krzyknął za nią ktoś, kto ją zna. Jola, tak na imię ma, od dziś miłość ma. O Jola!" - brzmi refren piosenki. 

O tym jak szybko piosenka stanie się nowym, polskim hitem dowiemy się już niebawem. Najpopularniejszy utwór Martyniuka, "Przez Twe oczy zielone" ma już prawie 175 mln wyświetleń na portalu Youtube. Ciekawe czy najnowsze dzieło wokalisty zespołu Akcent pobije ten niesamowity wynik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Klienci Lidla na celowniku oszustów. Złodziei zdradza jeden szczegół
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek
  5. Jej 3-letni syn biegał po trawie, nagle jego noga zaczęła puchnąć i sinieć. Szybko zrozumiała, że ma niewiele czasu

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł