Zenek Martyniuk zaszalał ze swoją żoną. Hasał w samych slipach, nagranie trafiło do sieci

Zenek Martyniuk zaszalał ze swoją żoną. Hasał w samych slipach, nagranie trafiło do sieci Źródło: Instagram/Zenon Martyniuk

Zenek Martyniuk wie, jak rozgrzać swoich fanów do czerwoności. Tym razem nie chodzi jednak o jego hitowe utwory disco polo, ale o zdjęcia z szalonego wyjazdu. Wygląda na to, że wokalista zespołu Akcent i jego żona świetnie się bawią podczas zagranicznej wycieczki. Gwiazdor hasa nawet w samych slipach.

Zenek Martyniuk postanowił na chwilę zrzucić garnitur i połączyć przyjemne z pożytecznym. Wokalista aktualnie odbywa trasę koncertową po USA i Kanadzie. Gwiazdor disco polo nie zamierza jednak tylko koncertować, ale także korzysta ze wspaniałej pogody i odpoczywa w przerwie między występami. Razem z żoną obecnie szaleje na Florydzie i chwali się nagraniem, na których jest w samych slipkach. 

Zenek Martyniuk świetnie się bawi

Na Florydzie temperatura sięga 28 stopni Celsjusza. Nic więc dziwnego, że Zenek Martyniuk razem z przyjaciółmi z zespołu i swoją żoną korzysta z fantastycznej pogody. Cała ekipa ładuje baterie i szykuje się na kolejne koncerty. Wokalista i pozostali artyści świętują bowiem 30-lecie istnienia zespołu Akcent. To właśnie z tej okazji grają koncerty za oceanem. 

Artyści zażywają kąpieli w Oceanie Atlantyckim

Malownicze widoki i ciepła woda zdecydowanie zachęcają do pomoczenia się w oceanie. Zenek Martyniuk może w końcu zrezygnować z eleganckiego stroju, który ubiera na scenę i śmiało wskakuje w slipki kąpielowe. Na załączonym przez Danutę Martyniuk nagraniu widać, że cała ekipa jest w szampańskim nastroju. Wodne zabawy jednak niedługo się skończą, bowiem artystę czekają kolejne koncerty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po powrocie do kraju Martyniuka czekają przygotowania do wielkiego koncertu w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Tam też cały zespół będzie ponownie świętował 30-lecie swojej scenicznej działalności. Jubileuszowy występ odbędzie się 11 grudnia. Fani już teraz nie mogą się doczekać tego wielkiego wydarzenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy

2. Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala

Zenon Martyniuk musi porządnie naładować baterie, bowiem w najbliższym czasie czeka go naprawdę dużo pracy. Wokalista jest jednym z najbardziej zapracowanych, polskich artystów. Rzesza wielbicieli zawsze wiernie towarzyszy mu podczas jego występów, a każda nowa piosenka od razu staje się wielkim hitem. Miejmy nadzieję, że zagraniczny wyjazd zainspiruje Króla disco polo do stworzenia kolejnego, wielkiego przeboju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka
  2. Tragedia za kulisami Eurowizji Junior w Gliwicach. Uczestnik pilnie przewieziony do szpitala
  3. Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: Facebook

Następny artykuł