Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli

Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli Źródło: Screen/Youtube/Polsat

Disco polo wczorajszego wieczoru zawładnęło Stadionem Narodowym. Warszawiacy, którzy byli negatywnie nastawieni do tego typu imprezy, szybko ucichli, kiedy na scenę wyszedł Zenek Martyniuk. Gwiazdor dał show, jakiego nikt się nie spodziewał.

Disco polo od lat cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Mimo że wiele osób nie przyznaje się do słuchania tego gatunku muzycznego, to każdy na pewno zna hity Zenka Martyniuka. Na wczorajszym koncercie "Roztańczony PGE Narodowy" oczywiście nie mogło zabraknąć niekwestionowanego króla disco polo. Nawet najwięksi antyfani zamilkli, kiedy na scenę wyszedł Zenon Martyniuk. 

Disco polo nie traci na popularności

Proste teksty i chwytliwe melodie to przepis na sukces gatunku muzycznego, jakim jest disco polo. Wiele osób świetnie bawi się przy tego typu utworach na domówkach czy weselach. Wczorajszego wieczoru PGE Narodowy zgromadził rzeszę fanów tego rodzaju muzyki. Rozmach imprezy był imponujący. Na scenie mogliśmy zobaczyć prawdziwy kalejdoskop wykonawców. 

Największą radość wśród zgromadzonej publiczności wywołał oczywiście Zenek Martyniuk. Do śpiewania jego utworów nie trzeba było nikogo zachęcać. "Przekorny los" publika wyśpiewała razem z artystą od pierwszej do ostatniej nuty. Nawet najbardziej negatywnie nastawieni warszawiacy, którzy mówili, że tego typu impreza jest wieśniacka, szybko zamilkli, gdy na scenę wyszedł właśnie Zenek Martyniuk. Tylko on potrafi tak porwać publiczność, śpiewając przy tym na żywo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Scena tego wieczoru zdecydowanie należała do Martyniuka. To właśnie jego występu wszyscy oczekiwali najbardziej. Nawet takie gwiazdy jak Rodowicz czy Stachursky nie wywołały wśród publiczności takiego aplauzu, jak król disco polo. Zabawa podczas występu Martyniuka trwała w najlepsze i to właśnie on najczęściej pojawiał się na scenie PGE Narodowego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne
2. Jadła obiad z przyszłym mężem swojej córki. Kilka tygodni później odkryła zdjęcie, które natychmiast musiała jej pokazać jeszcze przed ślubem

Wczorajszy koncert zgromadził tłumy. Impreza cieszy się ogromną popularnością, gdyż na jednej scenie można zobaczyć wiele gwiazd związanych z różnymi gatunkami muzycznymi. Jednak zwykle to właśnie występ Zenka Martyniuka jest najbardziej oczekiwanym show podczas całej zabawy. Popularność tego artysty nie przemija od lat, a teksty jego piosenek są najgłośniej śpiewane podczas każdej tego typu imprezy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
  4. Sekretny przepis Magdy Gessler na kotlety schabowe trafił do sieci. Są nadzwyczajnie kruche, rozpływają się w ustach
  5. Po meczu piłki nożnej 10-letni chłopiec zauważył na nodze dziwne znamię. 9 dni później umarł w okropnych męczarniach
  6. Co dzieje się z Ewą, która podróżowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Media o tym milczą

źródło: Wp

Następny artykuł