Syn Zenka Martyniuka skazany. Sprawiedliwie?

Syn Zenka Martyniuka skazany. Sprawiedliwie? Źródło: Facebook.com daniel.martyniuk.39

Zenek Martyniuk obiecuje, że jego syn od teraz będzie spokojniejszy. Daniel Martyniuk ma za sobą liczne konflikty z prawem, teraz 30-latek usłyszał wyrok za posiadanie narkotyków.

Zenek Martyniuk przechodził ostatnio trudny czas, wszystko ze względu na kolejny konflikt z prawem, w który popadł jego jedyny syn, Daniel. Mężczyzna właśnie usłyszał wyrok za posiadanie narkotyków, wiele osób twierdzi, że sąd z Białegostoku potraktował go wyjątkowo łagodnie.

Zenek Martyniuk zapewnia, że jego syn już nie będzie sprawiał kłopotów

Rodzina króla disco polo po raz kolejny zagościła na pierwszych stronach gazet z powodu zachowania Daniela Martyniuka, jedynego syna gwiazdora. 30-latek zyskał ogromny rozgłos przez swoje liczne konflikty z prawem. Rodzice próbowali mu pomóc, jednak do tej pory mężczyzna pozostawał obojętny wobec ich próśb. Teraz słynny wokalista zapewnia, że jego syn już nie będzie więcej sprawiał kłopotów.

- Przeprowadziliśmy męską rozmowę i wreszcie jest dobrze, wszystko się ułożyło - obiecał Zenek Martyniuk w wywiadzie z "Twoim Imperium".

Daniel Martyniuk właśnie usłyszał wyrok w sprawie posiadania narkotyków. Groziło mu do 3 lat więzienia, jednak sąd w Białymstoku potraktował go dużo łagodniej. Syn gwiazdora disco polo został skazany na 5 miesięcy ograniczenia wolności i 20 godzin prac społecznych miesięcznie. Musi także pokryć koszty sądowe w wysokości 2000 zł i wpłacić 120 złotych na rzecz Skarbu Państwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Zenka Martyniuka usłyszał wyrok za posiadanie narkotyków

Taki wyrok oznacza, że Daniel Martyniuk uniknął ogromnej grzywny. Prace społeczne zostają zasądzone, kiedy istnieje obawa, że przewidziana grzywna nie będzie możliwa do wyegzekwowania. Przed sądem 30-latek wyznał, że jego miesięczne dochody wynoszą ok. 1000 złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów rozbitych

2. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków

2. Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia. Nie jest dobrze

Daniel Martyniuk przeprosił za swoje czyny i obiecał przed sądem, że już nigdy nie sięgnie po narkotyki. Jego znany tata zapewnił, że syn wrócił do swojej żony i  chce skupić się teraz na wychowywaniu swojej córeczki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piękna Polka przyćmiła gwiazdora Realu Madryt. Ich wspólne zdjęcia obiegły internet (WIDEO)
  2. Katarzyna Dowbor nieźle namieszała, wystarczyło, że założyła perukę. Fani pomylili ją z Gessler, wszystko się nagrało
  3. Chłopak nie żył przez 20 minut. Kiedy się ocknął, powiedział, co zobaczył "po drugiej stronie"
  4. Minister przekazał wiadomość dla wszystkich rodziców. Decyzja jest ostateczna
  5. Niewiarygodne. Wyciekło nieznane zdjęcie Agaty Dudy z młodości, jedna rzecz odbiera mowę
  6. Sandra kupiła pierogi z Biedronki i aż się w niej zagotowało. Szczegóły pokazała w sieci, aż ciężko uwierzyć

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News