Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu

Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu Źródło: screen/youtube/

Zenek Martyniuk zakończył swój koncert, a niedługo po nim policja znalazła zwłoki polityka PiS. W mediach pojawiło się jeszcze więcej informacji w sprawie śmierci mężczyzny i jak możemy się dowiedzieć, kamery monitoringu wszystko nagrały.

Zenek Martyniuk był główną gwiazdą koncertu, na który wraz z żoną udał się nieżyjący już polityk PiS. To właśnie chwilę po występie króla disco polo doszło do potwornej tragedii, która została uwieczniona na nagraniach z monitoringu. Śledczy nie mają już niemal żadnych wątpliwości, co doprowadziło do zgonu. 

Poszedł na koncert, na którym grał Zenek Martyniuk. Chwilę później znaleziono jego zwłoki

Przypominamy, że w sobotę wieczorem policja w Warszawie otrzymała zgłoszenie w sprawie zaginięcia 52-letniego Tomasza Jędrzejczaka, radnego powiatu zgierskiego, szefa lokalnych struktur partii w Głownie, wiceszefa oddziału KRUS w Łodzi i przede wszystkim polityka PiS-u.

Jego żona przekazała wówczas, że w miniony piątkowy wieczór udali się na koncert, a w drodze powrotnej niedaleko Portu Czerniakowskiego, on udał się "za potrzebą". Ona wróciła do domu, jednak nigdy nie doczekała się powrotu męża. Policja od razu wszczęła poszukiwania i dokładnie przeczesała wskazany teren. Niedługo po przyjęciu zawiadomienia ciało Jędrzejczaka wyłowiono z Wisły. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w celu ustalenia okoliczności jego śmierci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Monitoring nagrał tragiczną śmierć 

Ponieważ na głowie polityka znaleziono liczne obrażenia, nie było pewne, czy śmieć była wynikiem nieszczęśliwego wypadku, czy też przyczyniły się do niej osoby trzeciej. Śledczy zabezpieczyli zapisy z kamer miejscowego monitoringu, który zarejestrował, jak pijany 52-latek upada i najprawdopodobniej uderza głową o kamień. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

- Prokuratorskie postępowanie prowadzone jest wstępnie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Badane są wszystkie okoliczności zdarzenia z udziałem radnego. Ze wstępnych ustaleń mogę powiedzieć, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, a do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Mamy zabezpieczony monitoring z miejsca zdarzenia, z którego wynika, że w zdarzeniu nie uczestniczyły inne osoby - mówi dla Wirtualnej Polski rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Łukasz Łapczyński.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielu STRACI, zyska za to Fiskus. Niedługo NOWE PRZEPISY
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News