Niesamowite sceny na Stadionie Narodowym na żywo. Zenek Martyniuk właśnie rozbił bank na oczach tysięcy Polaków

Niesamowite sceny na Stadionie Narodowym na żywo. Zenek Martyniuk właśnie rozbił bank na oczach tysięcy Polaków Źródło: screen/TVP2

Zenek Martyniuk podczas koncertu na żywo porwał zgromadzoną na Stadionie Narodowym publiczność. Co tam się działo! Podczas występu "króla disco polo" wszyscy zaczęli skakać równo w rytm piosenki "Życie to są chwile". Widzowie szaleli także przed telewizorami.

Zenek Martyniuk wystąpił w trakcie jednego z większych wydarzeń muzycznych w roku, na "Roztańczonym PGE Narodowym". Wystarczyło, aby "król disco polo" wszedł na scenę, a już słychać było głośne piski oszalałej na punkcie gwiazdora publiczności. Chwilę później zabrzmiały pierwsze słowa hitu Zenka Martyniuka. Wtedy koncert słyszała już chyba cała Warszawa.

Zenek Martyniuk jest gwiazdą "Roztańczony PGE Narodowy"

Koncert Zenka Martyniuka to zdaniem wielu najważniejsza część show, które transmitowane jest właśnie na antenie TVP2. Wiele osób kupiło bilety tylko po to, aby zobaczyć gwiazdora na scenie na żywo. Chcieli otrzymać dawkę niezwykłej energii i pozytywnych emocji i nie zawiedli się.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk wszedł na scenę, przywitał się z publicznością, a chwilę później ta omal nie zemdlała, gdy z głośników wydobyły się pierwsze słowa jednego z najbardziej rozpoznawalnych utworów muzyka - "Życie to są chwile".

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza

Wszyscy, bez wyjątku, zaczęli tańczyć do utworu, a także śpiewać znane wszystkim słowa. Czegoś takiego dawno nie widział Stadion Narodowy, choć często gości o wiele bardziej rozpoznawalne gwiazdy od Zenka Martyniuka, które przyjeżdżają, aby oddać koncert w Warszawie. Nawet Metallica nie porwała tłumów tak, jak zrobił to czołowy reprezentant nurtu disco polo, który na oczach wszystkich dosłownie rozbił bank.

Po Zenku na scenę wkroczyli kolejni artyści - w tym m.in. lider zespołu Weekend, a także wokalista z grupy MIG. Obecnie trwa równie porywający koncert bandu, który od lat gości wysoko w rankingach popularności. After Party rozgrzewa publiczność, która wciąż gotowa jest na kolejną dawkę wrażeń. Te z pewnością będą miały miejsce tego wieczoru.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Wieniawa ma już nowego faceta?! Pokazała się ze znanym i przyjstojnym aktorem. Nie płakała długo po Baronie
  4. Zadźgał żonę. Podał powód, opisuje go jedno słowo
  5. Elżbieta II ukrywała chorobę. Wszystko wyszło na jaw, gdy kamery uchwyciły posiniaczone dłonie królowej
  6. Zaszczekał i ocalił rodzinę. Sam nie przeżył, pies bohater

Źródło: TVP2

Następny artykuł