Zenek na pewno chciał żeby wyciekły do sieci? Najbardziej prywatne zdjęcia króla disco polo, nigdy wcześniej niepublikowane

Zenek na pewno chciał żeby wyciekły do sieci? Najbardziej prywatne zdjęcia króla disco polo, nigdy wcześniej niepublikowane Źródło: YouTube

Zenek Martyniuk wciąż nie traci na popularności. Tym razem za sprawą jego prywatnych zdjęć, które trafiły do sieci. Nie wiadomo, kto stoi za publikacją fotografii, jednak z pewnością nie należą one do sesji z występów na scenie. Piosenkarz pojawia się w osobistych sytuacjach.

Zenek Martyniuk wciąż pozostaje na ustach mediów. Piosenkarz disco polo prawdopodobnie nadal świętuje premierę filmu, którego historia inspirowana jest jego życiem. W dodatku niedawno opublikowano prywatne zdjęcia artysty, które wywołały niemałe poruszenie.

Chociaż Zenek Martyniuk wraz z żoną ujawnili część swojego osobistego życia za sprawą filmu "Zenek", na pewno woleliby zachować chociaż trochę prywatności. Niedawno jednak w sieci opublikowano zdjęcia, których z pewnością nie zrobiono podczas tras koncertowych. Na fotografiach piosenkarz spędza czas z najbliższymi, znajdując się w typowo prywatnych sytuacjach.

Zenek Martyniuk z żoną na prywatnych zdjęciach

Po premierze filmu "Zenek", Zenek Martyniuk jest rozchwytywany przez media. Nic dziwnego - za sprawą ekranizacji piosenkarz disco polo wpuścił obcych ludzi do swojego życia. Kiedy sam nie ma już ochoty udzielać wywiadów, przed dziennikarzami wypowiada się jego żona, która czasami opowiada o sprawach związanych z codziennym życiem pary. Niedawno kobieta opisała swoją garderobę. Okazało się, że jest fanką wyjątkowo luksusowych marek.

- Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie - zdradziła Danuta Martyniuk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk na pewno liczy się z konsekwencjami, jakie niesie za sobą wielka sława, jednak - jak każdy człowiek - może być już trochę zmęczony tym niezdrowym zainteresowaniem. Zwłaszcza że niedawno w sieci zostały opublikowane prywatne zdjęcia piosenkarza. Na fotografiach nie ma scenicznych kreacji ani makijażu. Na wielu z nich spędza wolny czas razem z żoną, prawdopodobnie podczas wakacji. Po zobaczeniu tych zdjęć internauci mogą dowiedzieć się choćby tego, że Danuta Martyniuk nie kupuje ubrań w Polsce. Ciekawscy mogą sprawdzić też, gdzie para spędzała wakacje.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wydarzenia w centrum Polski. Nie żyje nastolatek, okoliczności śmierci są porażające

2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

Tym intensywnym, medialnym zainteresowaniem Zenek Martyniuk będzie musiał się jeszcze przez jakiś czas męczyć. "Zenek" nadal znajduje się w repertuarze wielu polskich kin. Dziennikarze na pewno będą chcieli skorzystać z każdej okazji, żeby o nim i jego żonie dowiedzieć się jak najwięcej.

Fot. Facebook/Danuta Martyniuk

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Siostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczu
  4. Były kochanek Rodowicz przerwał milczenie. Padły naprawdę przykre słowa
  5. Za jeden banknot 10, 20 i 50 zł możesz dostać nawet kilka tysięcy. Wystarczy sprawdzić jeden malutki szczegół
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News