Zenek Martyniuk jest zmartwiony
youtube.com TVP VOD
Monika Majko - 19 Maja 2020

Przykre informacje o rodzinie Martyniuków. "Wątpią w swe siły, ale walczą za wszelką cenę"

Zenek Martyniuk wraz z żoną Danutą przeżywają bardzo trudne chwile. Gwiazdor dla dobra rodziny zdecydował się podjąć radykalne kroki. Chodzi o jego jedynego syna, Daniela. Rodzice mężczyzny nie mogą spać po nocach, to dla nich wyjątkowo ciężka sytuacja.

Zenek Martyniuk już nie raz musiał tłumaczyć się z wybryków swojego jedynego syna, Daniela. Wokalista wraz z żoną mieli jednak nadzieje, że wraz z upływem czasu ich potomek uspokoi się i ustatkuje. Ostatni czas sprawił, że rodzinie Martyniuków przybyło kolejnych zmartwień.

Zenek Martyniuk boi się o przyszłość swojego syna, gwiazdor ma już dość

Daniel Martyniuk już niejeden raz pojawiał się na medialnym świeczniku w związku ze swoimi kolejnymi wybrykami i problemami z prawem. Mężczyzna jest jedynym dzieckiem Zenka i Danuty Martyniuków, a rodzice bardzo go kochają. To sprawiło, że przez długi czas żyli nadzieją, że chłopak w końcu ustatkuje się i spoważnieje. Niedawne wydarzenia sprawiły jednak, że ich wiara w syna została po raz kolejny bardzo zachwiana.

Cebula- jak ją przechowywać?Babcie doskonale wiedziały, jak przechowywać cebulę, by się nie psuła. Mało kto dziś pamięta o spektakularnej sztuczceCzytaj dalej

Młody Martyniuk po raz kolejny trafił do aresztu, tym razem za złamanie nałożonej na niego z góry kwarantanny w związku z zagrożeniem epidemicznym. Dodatkowo mężczyzna za nieprzestrzeganie nakazu pozostania w domu został obciążony karą grzywny w wysokości 10 tysięcy złotych.

Zenek Martyniuk traci wiarę w to, że jego syn kiedykolwiek się ustatkuje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek pokazała, jak urządziła pokoik. Luksus bije po oczachCzytaj dalej

Tego było już za wiele na skołatane nerwy króla disco polo i jego żony. Kiedy dwa tygodnie temu Daniel Martyniuk opuścił areszt, cała rodzina przeniosła się do swojego drugiego domu w Białowieży, by uspokoić sytuację i odetchnąć.

– Daniel na razie trzyma się rodziców. Przebywa z nimi w drugim domu w Białowieży. Tam mają więcej spokoju i okoliczności przyrody też mają łagodny wpływ na zszargane ostatnimi czasy nerwy całej rodziny – miał zdradzić przyjaciel rodziny Martyniuków w rozmowie z "Super Expressem".

Dzisiaj grzeje:

1. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19
2. Pod Kościelcem znaleziono ciało kobiety. Dramatyczne szczegóły śmierci

Rodzice są załamani zachowaniem mężczyzny. Nie wierzą w jego kolejne postanowienie poprawy. Choć na razie Daniel Martyniuk wydaje się posłuszny i przygaszony, już nie raz nadużył ich zaufania. Według informatora "Super Expressu" król disco polo intensywnie namawia syna na terapię, która miałaby pomóc mu w walce z uzależnieniem i spowodować, że w końcu ustatkuje się w życiu.

– Zenek i Danusia bardzo by chcieli, żeby Daniel dobrowolnie poszedł na terapię, ale on raz się zgadza, a raz nie. Odpuszczają, jak widzą poprawę. Ale potem on wywija numer, a oni wyciągają go z tarapatów. Teraz przez pandemię koronawirusa jest gorzej, bo każdy zastanawia się, czy pobyt w ośrodku nawet dla uzależnionych jest bezpieczny. Tłumaczą mu, jak bardzo sam niszczy własne życie. Martwią się, że jak odreaguje areszt, to dawne nawyki powrócą. Momentami wątpią w swe siły, ale walczą o niego za wszelką cenę, bo to ich jedyne dziecko – wyjawił rozmówca "Super Expressu".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cierpisz na przewlekłe przeziębienia? Uważaj, może to być objaw nowotworu
  2. UEFA zamierza odwołać mecze Ligi Mistrzów. Pierwszy taki przypadek w historii
  3. Wypuszczasz kota z domu? Każdy właściciel powinien wiedzieć, z czym to się wiąże, zamkną je na 4 spusty
  4. Przykre informacje o rodzinie Martyniuków. "Wątpią w swe siły, ale walczą za wszelką cenę"
  5. 3-latek obserwował dom sąsiadki, jeden szczegół go zaniepokoił. Nikt nie przewidział tego, co działo się w środku
  6. Eksperci z EFI podali piorunujące dane. Grzyby, jagody, orzechy czy zioła zbierane w lesie są warte miliardy

HoroskopMiesiąc urodzenia zdradza dominującą cechę charakteru. 3 z nich są wybitne, reszta może pozazdrościćCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News