Zenek Martyniuk
youtube.com/Kozaczek
Irmina Jach - 19 Maja 2020

Przyjaciel zdradził smutną prawdę o rodzinie Zenka Martyniuka. Ze strachu musieli uciekać

Zenek Martyniuk to wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej. Niestety, mimo sukcesów, które odnosi w show-biznesie, boryka się z poważnymi problemami rodzinnymi. Sytuacja, która panuje w domu Martyniuków, odbija się szerokim echem w polskich mediach. Przyczyną kłopotów muzyka jest niesforny członek rodziny. Ostatnie wydarzenia zmusiły rodzinę do ucieczki w odosobnione miejsce.

Zenek Martyniuk jest ojcem Daniela, który znany jest użytkownikom social mediów z kontrowersyjnych działań i wypowiedzi. Młody Martyniuk niejednokrotnie był uczestnikiem skandali i wchodził w konflikty z prawem. Wiele osób jest oburzonych zachowaniem syna gwiazdora disco polo. Ostatnie wydarzenia związane z aresztowaniem mężczyzny zmusiły rodzinę do ucieczki z dala od krytykującej go społeczności.

Aktor zmarł nagleNie żyje uwielbiany aktor. Rodzina przekazała dramatyczne wieści o nagłej śmierciCzytaj dalej

Zenek Martyniuk nie ma wpływu na zachowania syna

Przed Wielkanocą Daniel Martyniuk trafił do aresztu. Przyczyną zatrzymania było nagminne łamanie zasad kwarantanny oraz jazda samochodem bez posiadania prawa jazdy. Mężczyzna wrócił z zagranicy podczas trwania epidemii koronawirusa. Zgodnie z rządowymi zaleceniami jego obowiązkiem było odbycie dwutygodniowej kwarantanny. Martyniuk zlekceważył zakaz - policjanci złapali go na gorącym uczynku.

Wizytę funkcjonariuszy uprzedziło połączenie telefoniczne, podczas którego Daniel skłamał, że jest w trakcie brania prysznica. Policjanci postanowili go odwiedzić - po kilku minutach policjanci przyłapali go na tym, jak próbował dostać się do swojego domu. Martyniuk nie przyjął mandatu. Późniejsze zatrzymanie w czasie prowadzenia pojazdu poskutkowało aresztowaniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Psy i koty12 zdjęć pokazujących, jak koty rządzą psami. Ciężko powstrzymać śmiech, nr 4 i 6 bawią do łezCzytaj dalej

Zenek Martyniuk postanowił uratować syna dwa dni przed datą opuszczenia przez niego aresztu. Muzyk wpłacił kaucję w wysokości 10 000 zł i zatrudnił prawników, którzy pomogą w uregulowaniu trudnej sytuacji prawnej syna. Daniel Martyniuk dzięki ojcu wrócił do rodzinnego domu. Fani piosenkarza są oburzeni zachowaniem Zenka i wysokością kaucji.

- Informuję, iż w dniu 06.05.2020 r. został uchylony środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec podejrzanego Daniela M. - mówiła dla "Super Expressu" Marzanna Turowska z Prokuratury Rejonowej w Białymstoku.

Dzisiaj grzeje:

1. Łukasz Szumowski zdradził, co wydarzy się w Polsce 15 czerwca. Wiele osób czekało na tę informację

2. Wiadomo już, kim jest syn Szumowskiego. Można się było spodziewać

Opinia publiczna nie szczędziła Martyniukom krytyki. Rodzina postanowiła przeczekać szum wokół Daniela, wyjeżdżając w ustronne miejsce. Jak zdradził "Super Expressowi" przyjaciel Martyniuków, cała trójka udała się do swojej drugiej posiadłości w Białowieży, gdzie odpoczywają w pięknych okolicznościach przyrody.

Państwo Martyniukowie żyją w ciągłym strachu o niesfornego jedynaka. Kolejne nieprzemyślane decyzje Daniela mogą bowiem skutkować bardzo poważnymi konsekwencjami prawnymi. Zenek Martyniuk nalega podobno, aby syn dobrowolnie zgłosił się na terapię. Muzyk z pewnością wolałby zapomnieć o wybrykach syna. Przyjaciel rodziny podkreśla, że Zenek ma nadzieję, że powrót Daniela do rodzinnego domu pozwoli mu na większą kontrolę nad poczynaniami jedynaka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaatakowali szpital położniczy. Nie oszczędzili nawet noworodków
  2. Kiedyś swoimi występami porywał tłumy. Teraz zaginął bez śladu na oczach małego syna, policja jest bezradna
  3. Egzaminy i rekrutacje do szkół. Minister edukacji zdradził najważniejsze szczegóły
  4. Jak przechowywać truskawki? Wiele osób popełnia jeden z dwóch poważnych błędów
  5. Premier Morawiecki apeluje do Polaków. Mówi, co się wydarzy w kraju w najbliższej przyszłości
  6. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach

Mama, w wyniku tragedii, straciła dwie córeczkiMama mogła tylko patrzeć, jak jej 3-letnie córeczki umierają. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła całą miejscowościąCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News