Znajomi Zenka Martyniuka ujawniają, co powiedział o rozwodzie swojego syna. Daniel będzie wściekły

Znajomi Zenka Martyniuka ujawniają, co powiedział o rozwodzie swojego syna. Daniel będzie wściekły Źródło: youtube/jastrzabpost/

Zenek Martyniuk długo walczył o to, by w małżeństwie jego syna nastał spokój. Po ciężkich staraniach pełnych wzlotów i upadków, wszystko wskazywało na to, że misja zakończyła się powodzeniem, a złe dni odeszły w niepamięć. Przez jakiś czas rzeczywiście tak było, jednak Daniel poinformował ostatnio, że zamierza się rozwieść. Teraz na jaw wyszła reakcja króla disco polo.

Zenek Martyniuk zapewne nie był zadowolony, gdy dowiedział się, że jego własny syn planuje rozwód. Nie tylko muzyk był pewny, że w życiu małżonków znów zapanowała sielanka i spokój, co najwyraźniej trwało jednak tylko chwilę. Media szybko obiegły informacje o zamiarach potomka muzyka i wszyscy wyczekiwali komentarza ze strony Zenka. Ten wciąż milczy, jednak jego znajomi zdradzili, co powiedział na ten temat w otoczeniu bliskich. Daniel na pewno będzie wściekły. 

Zenek Martyniuk jest wściekły? 

Przypominamy, że zaledwie kilka dni temu Daniel Martyniuk prowadził w mediach społecznościowych relację na żywo prosto z Amsterdamu, w której wprost poinformował, że zamierza rozwieść się z żoną Eweliną, z którą wziął ślub w ubiegłym roku. Zdradził również, że chce walczyć o córkę, by zabrać ją jak najdalej od matki i teściów.  

Wszyscy z niecierpliwieniem wyczekują momentu, aż król disco polo postanowi wypowiedzieć się w tej kwestii, jednak ten wciąż nie zabrał głosu. Warto wspomnieć, że Zenek był jedną z osób, które zawzięcie walczyły o związek Daniela i Eweliny, który zaczął sypiać się zaledwie chwilę po ceremonii zaślubin. Wiadomość o rozwodzie z pewnością go nie zachwyciła, lecz nie zdecydował się na oficjalny komentarz. O jego reakcji jednak opowiedzieli mediom znajomi rodziny. 

Daniel nie będzie zadowolony 

Bliskie osoby z otoczenia Zenka zdradziły, co muzyk uważa na temat rozwodu syna oraz jakie są jego plany. Okazuje się, że wokalista wraz z żoną niezwykle zżyli się z synową i nie zamierzają tak szybko pozwolić jej odejść, co na pewno rozwścieczy Daniela. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Są przychylni synowej i bardzo kochają Laurę. Szczególnie Danuta chce być blisko wnuczki - wyznaje znajomy Martyniuka. 

Jak możemy się dowiedzieć, zupełnie tak, jak za pierwszym razem, Zenek ma zamiar walczyć o małżeństwo syna, co raczej nie spodoba się Danielowi, który od zawsze woli chodzić własnym ścieżkami. Ciekawe, ile tym razem uda się wskórać gwiazdorowi, bowiem sytuacja wydaje się naprawdę poważna, a złość jego syna wskazuje na to, że negocjacje nie będą najłatwiejsze.  

  1. Kwaśniewska została mamą! Córka prezydenta w końcu pochwaliła się swoim maluszkiem. Fani nie mogą uwierzyć w to, co widzą
  2. Nie żyje piękna gwiazda. Jej partner odrąbał jej głowę, a zdjęciem pochwalił się w internecie
  3. Takim wózkiem będą jeździć polskie sześcioraczki. Przez ten widok oczy wychodzą z orbit
  4. Chciał, by jego żona nie cierpiała. Rafał poderżnął jej gardło dwa razy
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. "W przypadku Dawida doszło do tragedii". Wstrząsające słowa byłego szefa wydziału zabójstw Komendy Stołecznej Policji

Źródło: jastrzabpost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu