Zenek Martyniuk w środku nocy sfotografowany w objęciach młodych, pięknych kobiet. Wszystko trafiło do sieci

Zenek Martyniuk w środku nocy sfotografowany w objęciach młodych, pięknych kobiet. Wszystko trafiło do sieci Źródło: facebook.com/Energy 2000 Przytkowice

Zenek Martyniuk został przyłapany w otoczeniu pięknych kobiet. Gwiazdor disco-polo, który zawsze mógł cieszyć się zainteresowaniem żeńskiej części publiczności, podjął zaskakującą decyzję. Zdjęcia z zabawy znalazły się w internecie, a sam gwiazdor nie kryje na nich swojego zadowolenia z sytuacji.

Zenek Martyniuk od początku swojej kariery był bardzo rozchwytywany. Artysta, który jest prawdziwą legendą polskiej muzyki, mimo swojego wieku nadal może liczyć na zainteresowanie ze strony młodszej części damskiej publiczności. Zdają sobie z tego sprawę właściciele klubu Energy 2000, którzy zaprosili króla disco-polo na imprezę z cyklu "Lady Night". To, jak fanki zareagowały na pojawienie się piosenkarza, może wywoływać zazdrość żony ulubieńca sceny.

Zenek Martyniuk rozchwytywany przez fanki. Króla disco polo przywitały setki kobiet

Zenek, który był głównym gościem imprezy "Lady Night", wszedł na scenę w rytm największych przebojów grupy Akcent. Muzyk dał niezapomniany koncert, w trakcie którego zabrzmiały "Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los" i wiele innych, lubianych i popularnych szlagierów. Kiedy wydawało się, że artysta skończył przedstawienie, ten zdecydował się na coś zupełnie niespodziewanego. Martyniuk udał się ze sceny wprost w objęcia fanek.

Kobiet, które chciały z nim porozmawiać, zrobić sobie z nim zdjęcie albo wziąć autograf, było bardzo dużo, ale na szczęście muzyk, zawsze podkreślający swój specjalny stosunek do fanów, spędził z nimi wiele godzin. Tej nocy na pewno nie zapomną, a zdjęcia, które pozostały po imprezie stały się prawdziwym przebojem internetu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcia z Zenkiem obiegły internet

Fanki, jak też sami właściciele klubu Energy 2000, zrobili mnóstwo zdjęć dokumentujących wizytę artysty w dyskotece. Na zdjęciach możemy zauważyć piękne, młode kobiety, które wprost rozpływają się u boku wokalisty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, gdzie czekał na nich koszmarny widok, zostało im niewiele czasu

Artysta też nie szczędził uśmiechu i będzie zapewne wspominał tę noc, jako jedną z najbardziej udanych w swojej karierze. Pytanie tylko, czy żona wokalisty nie będzie zazdrosna, kiedy zobaczy, jak bawił się jej mąż.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 14. emerytura nie dla każdego. TYSIĄCE emerytów odciętych od pieniędzy
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

Źródło:  Gazeta Krakowska

Następny artykuł