Wielkie szczęście w rodzinie Zenka Martyniuka. Król disco polo przekazał radosną nowinę

Wielkie szczęście w rodzinie Zenka Martyniuka. Król disco polo przekazał radosną nowinę Źródło: screen/Youtube.com/AKCENT - Oficjalny

Zenek Martyniuk przekazał radosne informacje. W życiu gwiazdora disco-polo, w którym w ciągu ostatnich miesięcy nie brakowało skandali, wszystko zaczęło się układać. Muzyk przekazał swoim fanom

Zenek Martyniuk może w końcu z uśmiechem mówić o sprawach swojego syna. Wokalista zespołu Akcent, który do tej pory miał wiele zmartwień w związku z zachowaniem Daniela Martyniuka, odetchnął z ulgą widząc, że jego syn wrócił do swojej ukochanej i zaczął być przykładnym ojcem. Teraz, artysta disco-polo przekazał kolejną, radosną informację o swoim najbliższym.

Zenek Martyniuk ogłosił radosną nowinę. To koniec problemów z Danielem?

Problemy z Danielem Martyniukiem zaczęły się pod koniec 2018 roku. Wtedy to syn legendy polskiej sceny zdecydował się wyrzucić z domu ciężarną żonę, wybierając imprezowy tryb życia, w którym nie brakowało narkotyków. Ojciec przez ten czas bardzo martwił się o swojego syna i opowiadał w mediach, że wierzy w przemianę Martyniuka juniora.

Na szczęście, wiele rzeczy od tego czasu się zmieniło, a sam Martyniuk widzi, że jego syn zrobił wielki progres i wraz z Eweliną stara się wychować jego wnuczkę, jak najlepiej tylko potrafią.

- Ewelina jest taką kochaną mamą i żoną dla Daniela, że ona dokładnie wszystko wie. Jeśli czegoś nie wie, to pomaga czy moja żona, Danusia, która jest pielęgniarką, czy mama Eweliny, Bogusia. Mają oparcie w nas w każdej chwili, w każdej sytuacji - mówi Zenon Martyniuk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ojciec realizuje obietnicę daną synowi. Daniel zamieszka z żoną i córką w centrum Białegostoku

Wokalista disco-polo wyznał, że jest bardzo dumny z Daniela. Wyrazem uznania dla Daniela, który zmienił swoją postawę, ma być kupno apartamentu w samym centrum Białegostoku, w którym jego syn zamieszka wraz z żoną i z córką. Jak widać, konflikty rodzinne to już przeszłość.

- Ewelina postawiła Danielowi warunek, powiedziała, że wróci do niego z Laurą, ale nie do apartamentu w Wasilkowie koło Białegostoku, bo przypomina jej o awanturach z policją. Mieszkanie wystawiono więc na sprzedaż, a Daniel obiecał żonie, że zamieszkają w centrum miasta, gdzie będą bardziej anonimowi - mówi osoba z otoczenia Martyniuków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Burza wokół Mai Sablewskiej. Wściekli internauci: "ŻENADA, DNO, PRZESADA"
  2. 8-letni wnuk Kory udzielił pierwszego w swoim życiu wywiadu o babci. Jest do niej tak podobny, że aż nie możemy uwierzyć (Zdjęcia)
  3. Przez 4 lata myślał, że wychowuje swoje dziecko. Wiemy, co dzieje się teraz z pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej
  4. Z ostatniej chwili: Policja informuje, kim jest mężczyzna aresztowany za zamordowanie 10-latki. Mają twarde dowody na jego winę

źródło: Pomponik

Następny artykuł