Zenek Martyniuk odpalił prawdziwą petardę. Przebił festiwal w Opolu z klasą godną mistrza

Zenek Martyniuk odpalił prawdziwą petardę. Przebił festiwal w Opolu z klasą godną mistrza Źródło: facebook/gmina_wloszczowa/

Zenek Martyniuk rozgrzał tłum do czerwoności i to nie w Opolu. Gwiazdor dał popis swoich umiejętności w zupełnie innym miejscu i zdaniem wielu, zdecydowanie przebił to, co działo się na Festiwalu. Kolegom po fachu najwyraźniej pozostaje tylko patrzeć i się uczyć.

Zenek Martyniuk zagrał w ostatnim czasie koncert, który mieszkańcy zapamiętają na długi czas. Specjalnie dla wokalisty, pod sceną zebrał się najprawdziwszy tłum, który chętnie bawił się do każdej piosenki gwiazdora. Wszystko wskazuje na to, że Martyniuk nie potrzebuje wcale wielkiej sceny, by dać świetny koncert. Co więcej, okazuje się, że wokalista zrobił o wiele większą furorę niż gwiazdy, które śpiewały w Opolu. 

Zenek Martyniuk dał świetny koncert 

W minioną sobotę, Zenek Martyniuk pojawił się na obchodach z okazji Dni Włoszczowy. Prócz Zenka pojawiło się również kilka innych gwiazd, jednak to właśnie od przykuł największą uwagę. Podczas swojego koncertu, wokalista rozgrzał publikę do czerwoności i zachęcił do wspólnej zabawy. Jak podają organizatorzy imprezy, takich tłumów pod sceną we wspomnianej miejscowości już dawno nie było.

Dzięki sprzyjającym warunkom pogodowym, zespół Akcent nie musiał się ograniczać, dlatego też pokazał co potrafi i odpalił prawdziwą petardę. Po koncercie, wiele osób nie mogło pogodzić się z faktem, że to już koniec, zatem licznie domagali się jeszcze kilku piosenek. Trzeba przyznać, że takich emocji nie było nawet podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Aż trudno sobie wyobrazić, co działoby się pod sceną, gdyby i tam pojawił się Martyniuk. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Czy następcy okażą się lepsi? 

Tuż przed Zenkiem, na scenie we Włoszczowie wystąpili: Norbi, Sławomir, The Coolores i Kindżał, jednak król disco polo przebił ich o głowę. Organizatorzy festynu informują, że już dziś, zagoszczą również: Cleo, zespół Afromental oraz Ampera i Starsi. Mieszkańcy już zastanawiają się, czy któryś z wykonawców będzie wstanie dać lepszy koncert niż Martyniuk i jak się okazuje, niektórzy uważają, że będzie to niemożliwe. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie uwierzycie, jak mieszka Beata Szydło! Była szefowa rządu ukryła swój spektakularny dom w małej miejscowości. Wiemy, gdzie!
  2. Gwiazda TVN OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ! Opublikowała drastyczne wideo ze swoim partnerem. Nikt nie miał pojęcia o jej dramacie
  3. Ponad tysiąc interwencji strażaków, straty są kolosalne. TVN podał fatalny bilans nocnych nawałnic
  4. Dramatyczne wyznanie Doroty Szelągowskiej. Wyjawiła smutne kulisy opieki nad pierwszym dzieckiem
  5. Artystka wywołała ogrom emocji w Opolu. Oburzyła wielu sposobem upamiętnienia tragicznie zmarłego Wodeckiego
  6. Kobieta w panice postawiła służby na nogi, bała się wsiąść do samochodu. Powód? Ręce opadają

Źródło: echodnia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News