Przyjaciel Martyniuków ujawnił mediom nowe fakty. Będzie rozwód, nie ma odwrotu. Zenek cały czas jeździ do młodziutkiej żony syna, by wspierać ją w trudnych chwilach

Przyjaciel Martyniuków ujawnił mediom nowe fakty. Będzie rozwód, nie ma odwrotu. Zenek cały czas jeździ do młodziutkiej żony syna, by wspierać ją w trudnych chwilach Źródło: TOMASZ MATUSZKIEWICZ/AGENCJA SE/East News

Zenek Martyniuk nie może spać spokojnie. Obok jednych złych wieści momentalnie pojawiają się kolejne, co coraz bardziej martwi jego fanów. Niestety, przyjaciel rodziny potwierdził doniesienia o rozwodzie. Lider Akcentu regularnie jeździ do swojej synowej, by okazać jej swoje wsparcie.

Zenek Martyniuk już kilka tygodni temu zadecydował, że odcina się od wybryków syna i nie zamierza ich komentować. Tymczasem Daniel nie daje rodzicom i kolorowej prasie odsapnąć, wciąż dając nowe powody do dyskusji. 30-latek przechodzi z jednej afery w drugą, czego wyraźnie mają już dość jego bliscy. Media obiegły właśnie wyjątkowo przykre informacje. Sympatycy do końca mieli nadzieję, że wszystko jeszcze się ułoży. Niestety, na rodzinę spadł kolejny dramat. 

Przyjaciel rodziny potwierdził rozwód. Zenek Martyniuk stara się wspierać synową

W nagłówkach tabloidów od kilku miesięcy króluje imię syna lidera Akcentu. Daniel nie próżnuje i wciąż pakuje się w kolejne kłopoty. Areszt, awantury czy pijackie balangi do białego rana to jedynie przedsmak tego, jak obecnie wygląda jego życie. Z doniesień Wirtualnej Polski wynika, ze 30-latek zupełnie jakby zapomniał też, że jest mężem i ojcem, bo ponoć od momentu opuszczenia celi ani razu nie skontaktował się z żoną. Ewelina miała próbować walczyć o małżeństwo, ale w końcu szala goryczy przelała się, a ona nie ma zamiaru dłużej tego znosić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bliska osoba z otoczenia Martyniuków zdradziła dla "Super Expressu", że Zenek i Danusia bardziej wspierają swoją synową niż syna i nie mają nic przeciwko, że młoda mama ułożyła sobie życie na nowo u boku kogoś zupełnie innego. Sam gwiazdor ponoć regularnie ją odwiedza, starając się okazać swoje wsparcie. 

- Ewelina podjęła już kategoryczną decyzję o rozwodzie. Chociaż Daniel co jakiś czas zawraca jej jeszcze w głowie. Do pewnego momentu nawet się starał, żeby między nimi się poprawiło. Obiecywał się ustatkować, ale znów nie dotrzymał obietnic. Po wyjściu z aresztu, gdzie trafił na miesiąc za jazdę bez prawa jazdy, znowu oddalili się od siebie - mówił dla "Super Expressu" przyjaciel Martyniuków.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna akcja służb. Nauczycielka i gość weselny z koronawirusem, bardzo niepokojące informacje z tej samej gminy

2. 11-latka na hulajnodze wjechała wprost pod nadjeżdżający samochód. Wielka tragedia pod Radomskiem

Wygląda więc na to, że nie ma już odwrotu, a Daniel niebawem zostanie rozwodnikiem. Jak donosi WP, gdyby nie epidemia najprawdopodobniej byłoby już po wszystkim. 

- Nawet Zenek i Danusia są bardziej za nią niż za Danielem, bo dobrze wiedzą, że niezłe z niego ziółko. Zenek nie ma jej za złe, że chce się rozwieść z jego synem. Nie obraziłby się również, gdyby ułożyła sobie życie z jakimś normalnym mężczyzną, który by ją kochał i szanował, a także zaakceptował małą Laurę - dodał informator "SE".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostał paragon w knajpie i zbladł. Właśnie dzieje się niewyobrażalne nad morzem, ceny zwalają z nóg
  2. Artur Szpilka pobił znanego polityka. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)
  3. Kobieta usłyszała nagle dziwne dźwięki dochodzące z łazienki. Zajrzała pod wannę i pobladła, natychmiast chwyciła telefon
  4. Polskę obiegły tragiczne informacje. Zwłoki znalezione w Tatrach to Bartosz Apanasiewicz z partnerką
  5. TVP podjęło niespodziewaną decyzję, już nie ma odwrotu. Widzowie będą mocno rozczarowani
  6. Piorunująca przepowiednia siostry Łucji. Powiedziała, co stanie się z Polską, niesamowite

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News