Przecieramy oczy ze zdumienia, wszyscy byli w błędzie. Zenek Martyniuk przerwał milczenie

Przecieramy oczy ze zdumienia, wszyscy byli w błędzie. Zenek Martyniuk przerwał milczenie Źródło: TRICOLORS/East News

Zenek Martyniuk przez długi czas milczał. W końcu jednak zdecydował się zabrać głos i wprost wyjawić, że wszyscy byli w ogromnym błędzie. Czegoś takiego fani się nie spodziewali, chodzi o znaną wokalistkę.

Zenek Martyniuk, podobnie zresztą jak zdecydowana większość artystów scenicznych, musiał zwolnić zawodowe tempo i odłożyć na później koncerty oraz medialne wydarzenia. Mimo to w sieci regularnie pojawiały się doniesienia o jego planach, a ostatnio dyskusji w tym temacie pojawiło się jeszcze więcej. Wszystko przez zachowanie Edyty Górniak. 

Fani się mylili. Zenek Martyniuk ujawnił prawdę 

Pudelek przypomina, że w czasie koncertu króla disco polo na Wakacyjnej Trasie Dwójki, ku zaskoczeniu wszystkich, na scenie u jego boku nagle pojawiła się pełna energii Edyta Górniak. To sprawiło, że sieć momentalnie zalały spekulacje o rzekomej współpracy Martyniuka i Górniak. Fani zastanawiali się, czy ta dwójka niebawem zaśpiewa razem na scenie. Podekscytowanie sympatyków stale rosło, a nawet zdawało się, że ci są wręcz przekonani o duecie, choć żadna ze stron nie zabrała w tej sprawie głosu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W końcu to lider Akcentu postanowił przerwać milczenie i w rozmowie z Plotkiem wyznał, że... on o niczym nie wie.

- Ja o niczym nie wiem. Nie planuję żadnego projektu z Edytą Górniak i jestem zaskoczony pytaniem o naszą współpracę - przyznał w wywiadzie dla tabloidu. 

Jak przytacza Pudelek, tego samego zdania jest osoba z bliskiego otoczenia artystki, która w rozmowie z tym samym serwisem przyznała, że dotychczas nie pojawiły się żadne rozmowy o rzekomej współpracy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, nie będzie bezpiecznie w najbliższych dniach. Zacznie się już jutro wieczorem

2. Nowe powiaty objęte obostrzeniami. Ministerstwo Zdrowia wprowadza poważne zmiany

3. Naprawdę przykre, wszyscy modlili się by się udało. Niestety, nie żyje Oleńka

- Edyta i Zenek nigdy nie planowali nagrać wspólnej piosenki. Plotka została wykreowana przez fanów obu stron, którym bardzo spodobał się ich taniec podczas koncertu w TVP2. To był spontaniczny ruch Edyty, który przypadł widzom do gustu. Oboje bardzo się szanują, ale przede wszystkim tworzą inną muzykę - przyznała w rozmowie z Plotkiem, cytowana przez Pudelka, osoba bliska Edycie Górniak. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od dziś zmiany obostrzeń. Ministerstwo Zdrowia zabrało głos
  2. Radio Maryja podało smutną informację. Nie żyje, pożegnały go tłumy
  3. Premier zdecydował, Kancelaria ogłosiła. Będzie obowiązywał już od jutra
  4. Zła informacja dla posiadaczy kont w bankach. Pilnie wprowadzono obostrzenia
  5. Kolejna manipulacja TVP, aż ciężko uwierzyć. Reporterzy zostali przyłapani na gorącym uczynku, sytuacja, jakiej jeszcze nie było

Źródło: Pudelek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News