Syn Zenka Martyniuka dał o sobie znać. Publicznie doprowadził matkę do łez

Syn Zenka Martyniuka dał o sobie znać. Publicznie doprowadził matkę do łez Źródło: .

Zenek Martyniuk i jego rodzina przeżywają ostatnio wielkie chwile. Żona króla disco polo zdradziła, że niedawno syn wzruszył ją do łez.

Zenek Martyniuk świętuje ostatnio wielkie chwile. Niedawno premierę miał film o jego życiu, a zagrali w nim szanowani aktorzy. Żona piosenkarza zdradziła, dlaczego płakała.

Zenek Martyniuk może uchodzić za prawdziwy fenomen. Chociaż disco polo od zawsze było popularnym gatunkiem muzyki w Polsce, jeszcze żaden piosenkarz prezentujący podobne brzmienie nie doczekał się filmu o sobie. To właśnie życie oraz kariera Zenka zainspirowały twórców do nakręcenia filmu. Podczas wielkiej premiery w Warszawie, gwiazda disco polo pojawiła się razem ze swoją żoną - Danutą Martyniuk.

Zenek Martyniuk wraz z żoną wzruszyli się podczas premiery

Chociaż zarówno Zenek Martyniuk, jak i cała muzyka disco polo nadal są krytykowani przez media oraz internautów, nie powstrzymało to Jana Hryniaka, przed nakręceniem filmu o piosenkarzu. Nieprawdą byłoby też stwierdzenie, że w powstanie produkcji zaangażowali się outsiderzy polskiego kina. W "Zenku" możemy zobaczyć takie gwiazdy jak Krzysztof Czeczot, Magdalena Berus czy Jan Frycz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na jednej z premier, która miała miejsce w Białymstoku, pojawili się Zenek Martyniuk i jego żona. Kobieta zdradziła, że podczas oglądania filmu wzruszyła ją szczególnie jedna scena. Ku zaskoczeniu fanów, nie chodziło ani o ukazanie kariery Zenka Martyniuka, ani historii ich miłości. Danutę Martyniuk najbardziej poruszyła scena, w której na świat przychodzi ich syn - Daniel Martyniuk.

- Dużo scen mi się podobało, a ta, która utkwiła mi najbardziej w pamięci to były narodziny naszego syna Daniela. Bardzo mnie rozczuliła. Poleciała łezka podczas premiery i później… - zdradziła żona Zenka Martyniuka.

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”

2. Polacy trzymali kciuki, niestety choroba okazała się silniejsza. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci Karoliny

3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź

Zenek Martyniuk wraz z żoną na pewno na długo zapamiętają ten moment, kiedy na ekranach kin mogli oglądać postaci grane przez Krzysztofa Czeczota oraz Klarę Bielawkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilna decyzja GIF. Z aptek zniknął ważny lek
  2. Organizatorzy podjęli decyzję ws. skoków w Tauplitz. Tego obawiali się kibice
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News