Majka Jeżowska poszła na całość. Porównała Andrzeja Dudę do Zenka Martyniuka

Majka Jeżowska poszła na całość. Porównała Andrzeja Dudę do Zenka Martyniuka Źródło: Wikipedia/Polimerek

Zenek Martyniuk i Andrzej Duda - na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Majce Jeżowskiej udało się jednak znaleźć podobieństwo, które postanowiła dobitnie wyrazić w swoim poście na Instagramie. Zwycięstwo prezydenta nie było artystce na rękę.

Zenek Martyniuk podobny do Andrzeja Dudy? Tak przynajmniej uważa Majka Jeżowska, oczywiście nie chodziło bynajmniej o wygląd. Gwiazda jest jedną z osób, które nie ucieszyły się na wieść o wygranej prezydenta Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich 2020. W kilku dobitnych słowach skomentowała całą sytuację. Nie szczędziła gorzkich słów.

Zenek Martyniuk a Andrzej Duda - Majka Jeżowska w ostrych słowach o prezydencie

Majka Jeżowska należy do osób, które nie są zadowolone z tegorocznych wyborów prezydenckich. Gwiazda postanowiła dobitnie skomentować w swoim poście na Instagramie, co myśli o obecnej sytuacji. Pozwoliła sobie na porównanie prezydenta Andrzeja Dudy do gwiazdora muzyki disco polo - Zenka Martyniuka. Czy słusznie?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Najnowsze aktualizacje wyników wyborów prezydenckich wskazują na wygraną prezydenta Andrzeja Dudy, który zdobył 51,12% głosów, Rafał Trzaskowski natomiast 48,88%. Dane pochodzą z 99,98 proc. obwodów wyborczych i pokazują, że Polska została podzielona na pół. Część osób cieszy się z wygranej prezydenta, druga natomiast ubolewa nad tym faktem. Do tego drugiego grona zdecydowanie należy Majka Jeżowska.

Wiele gwiazd publikuje masowo swoje reakcje na wyniki wyborów. Do osób, które nie podzielają radości z wygranej Andrzeja Dudy należy Majka Jeżowska, która pozwoliła sobie na śmiałe porównanie prezydenta do gwiazdy disco polo, Zenona Martyniuka. Piosenkarka napisała na swoim profilu na Instagramie zaledwie kilka słów. To wystarczyło.

Dzisiaj grzeje: 1. Tuż po wyborach Szumowski wydał komunikat do wszystkich Polaków. Chodzi o stan epidemii

2. Kobieta zdradziła męża z miejscowym proboszczem. Mężczyzna nie wytrzymał, sięgnął po broń

- Wybieraliśmy między wykładem noblowskim Olgi Tokarczuk, a Sylwestrem Marzeń Zenka Martyniuka. Wygrał Zenek - napisała gwiazda w swoim poście. Wpis piosenkarki wywołał ogromne poruszenie wśród jej obserwatorów, którzy komentowali jej słowa. Jedni zgadzali się z jej słowami, inni uznali to za porównanie nie na miejscu. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bez komentarza #nocoment #wyboryprezydenckie2020

Post udostępniony przez Majka Jeżowska (@majka_jezowska_)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jan Tomaszewski triumfuje po zwycięstwie Andrzeja Dudy. "Dla mnie jest synem Lecha Kaczyńskiego"
  2. Jednak się potwierdziło, szykują się wielkie zmiany w sklepach. Ministerstwo przekazało ważne dla klientów informacje
  3. Kluczowa wiadomość dla milionów Polaków. Zapadła ostateczna decyzja ws. podwyżek cen, nikt nie uniknie jej rezultatu
  4. Tragedia na weselu w Wielkopolsce. Potwierdzono wieści o ponad 70 osobach
  5. Janina Ochojska nie wytrzymała. Padły bardzo mocne słowa po wynikach wyborów
  6. Nie żyje aktor, którego oglądaliśmy w ”13 posterunku”. Miał 48 lat

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News