Zenka Martyniuka czekają najcięższe chwile. Media dotarły do zaskakujących informacji

Zenka Martyniuka czekają najcięższe chwile. Media dotarły do zaskakujących informacji Źródło: Screen/Youtube/Akcent-Oficjalny

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król disco polo. Teraz przed gwiazdorem bardzo trudny i wyczerpujący czas. Wszystko związane jest z jego ogromną popularnością i koncertami. Media dotarły do zaskakujących informacji na temat artysty.

Zenek Martyniuk wypracował sobie pozycję kultową na polskiej scenie disco polo. Uznawany jest obecnie za króla i głównego propagatora tego niezwykle popularnego w naszym kraju gatunku muzycznego. Wygląda na to, że przed artystą bardzo trudny moment. Media odkryły pewne zaskakujące wiadomości na temat celebryty. 

Zenek Martyniuk wyprzedaje koncerty 

Zenek Martyniuk i jego grupa Akcent uznawany jest za absolutną legendę disco polo. Jego koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem polskiego społeczeństwa i zwykle artysta wyprzedaje od razu całą trasę. 

Teraz w związku z jeszcze większym zapotrzebowaniem na występy muzyczne w wakacje, gwiazdora czeka bardzo trudny czas. Harmonogram imprez wokalisty jest bardzo napięty i często wiąże się to z graniem kilku koncertów dziennie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zaskakująca informacja

Menadżer i sztab koncertowy Zenka Martyniuk doskonale wie, że lato to najlepszy czas na promowanie artystów disco polo. W końcu jak jest ciepło, to pojawia się cała masa różnego rodzaju imprez plenerowych, a ludzie chcą tańczyć, pić alkohol i dobrze się bawić przy muzyce. Według wielu Polaków nie ma dobrej imprezy, bez przebojów disco polo. 

Właśnie dlatego nadchodzący czas jest dla Zenka Martyniuka wyjątkowo trudny. Przed nim wyczerpujący koncertowy czas wypełniony występowaniem i podróżowaniem po całej Polsce. Jeżeli chodzi o odpoczynek w trasie, to nie jest on raczej czymś przewidzianym. Gwiazdor disco polo jest jednym z artystów, którzy nie mają problemu z zagraniem dwóch koncertów jednego dnia. Trzeba jednak pamiętać, że taki wyczyn jest jednak bardzo męczący. 

Zenek Martyniuk nie może natomiast narzekać na swoje zarobki. Koncertowa gaża króla disco polo jest bardzo imponująca. Media dotarły ostatnio do zaskakujących informacji. Wychodzi na to, że w okresie letnim Zenek Martyniuk będzie potrzebował jedynie 2 miesięcy, żeby zarobić milion złotych. Dla przeciętnego Polaka jest to kwota astronomiczna. Prawdopodobnie również dlatego wiele osób decyduje się na granie tego gatunku muzyki.

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ewa Farna poruszyła cały internet TYM zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  2. Michał Wiśniewski OSZALAŁ! To, co powiedział przed tysiącami widzów do Dominiki Tajner po prostu nie mieści się w głowie! Fanom opadły szczęki
  3. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  4. Dieta jarzynowa podbija Polskę. Po kilku dniach efekt ścina z nóg
  5. Napisała list do córki. Ma go otworzyć w najgorszej chwili życia, treść aż pozbawia tchu
  6. Księżna Kate będzie pilnować Meghan Markle? Szwagierka ma sprawić, aby żona Harry'ego nie popełniła już żadnej gafy
     

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News