Zenek Martyniuk zdradził, co musi mieć w garderobie przed występem. Inne gwiazdy nie mają takich wymagań

Zenek Martyniuk zdradził, co musi mieć w garderobie przed występem. Inne gwiazdy nie mają takich wymagań Źródło: Instagram/ Zenek Martyniuk Fanpage

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem disco polo. Gwiazdor jako najważniejsza postać tego gatunku może sobie pozwolić na wiele. Zdziwicie się, kiedy usłyszycie czego piosenkarz potrzebuje w swojej garderobie przed występem.

Zenek Martyniuk to najważniejsza postać dla disco polo, gatunku niezwykle popularnego w Polsce. Gwiazdor wyprzedaje wszystkie koncerty i jest kluczową osobistością na polskiej scenie muzycznej. Ma już taki status, który gwarantuje mu prawo do różnego rodzaju zachcianek związanych z warunkami koncertowymi. Nie uwierzycie jednak jakie są wymagania Zenka Martyniuka, dotyczące tego, co musi się znaleźć w jego garderobie przed występem. 

Zenek Martyniuk jest królem disco polo

Zenek Martyniuk przez swoją długoletnią karierę wypracował sobie taką pozycję, jak mało kto na polskiej scenie muzycznej. Zwykle jeżeli ktoś już jest na tak wysokim poziomie, jeżeli chodzi o gwiazdy muzyki, jego oczekiwania finansowe są coraz większe. Gwiazdorzy bardzo często oczekują różnych ekstrawaganckich rzeczy, które muszą zostać spełnione przed koncertem. 

Takie podejście do organizatorów koncertów często jest kojarzone z gwiazdami rocka, których lista wymagań składa się z tysiąca absurdalnych pozycji. Zenek Martyniuk, jako król swojego gatunku, również mógłby mieć podobne zachcianki. Jego wymagania są jednak szokujące. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bez tych rzeczy Zenek Martyniuk nie wyjdzie na scenę

Trudno znaleźć chociaż jedną gwiazdę muzyki, która w swoich wymaganiach koncertowych nie podała alkoholu. Często stereotyp muzyka, który nadużywa alkoholu i innych używek niestety się sprawdza. Zachcianki Zenka Martyniuka pod tym względem naprawdę mogą zdziwić. Mimo że piosenkarz jest gigantyczną gwiazdą i na pewno honorarium za jego koncert wynosi jakieś kosmiczne pieniądze, gwiazdor disco polo pozostaje skromnym normalnym człowiekiem. W jednym z wywiadów został zapytany o warunki, które powinien zapewnić organizator występu. 

- Wystarczy, żeby w garderobie było lustro, a na stole niegazowana woda mineralna, herbata, sezonowe owoce i kanapki - odpowiedział Zenek z rozbrajającą prostotą. 

Zadeklarował również, że nie jest dla niego problemem to, żeby sam zapłacił za nocleg w hotelu. Jak widać celebryta jest minimalistą, który nie traci czasu na zachcianki i wymówki, tylko skupia się na wykonywaniu swojej pracy jak najlepiej. Wiele gwiazd powinno brać przykład z króla disco polo i uczyć się od niego skromności. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Najwyższy czas

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News