Zenon Martyniuk występ w TVP2
instagram
Aneta Wasilewska - 13 Stycznia 2020

Są oburzające nagrania. Internauci zdemaskowali Martyniuka

Zenek Martyniuk sprawił, że podczas sylwestrowej nocy całe Zakopane bawiło się w rytmie przebojów króla disco polo. Rekordowa oglądalność, a także wpadka sprawia, że nie milkną echa "Sylwestra marzeń". W sieci pojawiły się oburzające nagrania. Czyżby internautom udało się zdemaskować króla?

Zenek Martyniuk przeżywa właśnie złotą erę swojej popularności. Hit "Oczy zielone" udowodnił, że Polacy uwielbiają proste słowa i melodie znane z gatunku muzyki disco polo. Chociaż od czasu premiery tego utworu minęło już sporo czasu, to sława Martyniuka rośnie z dnia na dzień.

Krzysztof Jackowski przepowiedział katastrofęCzarna wizja Jackowskiego. Odważne słowa jasnowidza, ma ucierpieć wielu ludziCzytaj dalej

Zenek Martyniuk, król disco polo przyłapany na oszustwie?

TVP2 z okazji dobiegającego końca roku 2019 zorganizowało w Zakopanem wielką i huczną imprezę pod nazwą "Sylwester Marzeń". Okazało się, że decyzja o zaproszeniu jak największej liczby wykonawców gatunku disco-polo była opłacalna. Tej nocy koncert TVP2 miał najwyższą oglądalność. Pojawiły się głosy, że Zenek Martyniuk miał w tym sukcesie największy udział.

Od Sylwestra minęły już prawie dwa tygodnie, ale wciąż pojawiają się komentarze dotyczące tej wyjątkowej nocy. Nagrania, które pojawiły się w sieci, przedstawiają Martyniuka podczas występu na scenie w Zakopanym. Nikt nie ma wątpliwości, że internautom udało się zdemaskować króla disco polo.

Zenek Martyniuk śpiewał z playbacku?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DzieckoPodczas remontu znalazł w domu dziecięcą trumnę. Zajrzał do środka i zamarłCzytaj dalej

Na nagraniach, które krążą po sieci widać, że jeden z muzyków wykonuje swój utwór niezgodnie z jego tonacją. Jeśli przyjrzymy się jeszcze dokładniej zobaczymy, że keyboard nie jest podłączony do prądu. Skoro muzycy grali bez prądu, a z ich instrumentów nie płynęła muzyka, to raczej nie powinniśmy zakładać, że sam Zenek Martyniuk śpiewał na żywo.

Dzisiaj grzeje:

1. Awantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty
2. Miliony Polaków spożywają ją codziennie nie wiedząc o skutkach. Trucizna, która sieje spustoszenie w organizmie

Zenek Martyniuk nie komentuje spekulacji, że podczas "Sylwestra Marzeń" wykonywał utwory z playbacku. Jego fani nie mają jednak wątpliwości, że taka sytuacja musiała mieć miejsce, czego dowodem są niepodłączone instrumenty muzyków z zespołu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Wszystko załatwiono po cichu, bez wiedzy emerytów. Specjalista zdradza, że emerytury Polaków będą zmniejszone
  4. Siedział w jednej celi z mordercą Pawła Adamowicza. Wyjawił dobijającą prawdę o Stefanie W.
  5. Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią

Eleni i wzruszające słowaZabójca córki Eleni został przedwcześnie zwolniony z więzienia. Słowa, które padły tuż po jego wyjściu, do dzisiaj wywołują łzyCzytaj dalej

źródło: superexpress

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News