Tabloidy okrywają największą tajemnicę Zenka Martyniuka. Wielu nie spodziewało się tego po wielkim gwiazdorze

Tabloidy okrywają największą tajemnicę Zenka Martyniuka. Wielu nie spodziewało się tego po wielkim gwiazdorze Źródło: youtube.com/AKCENT - Oficjalny

Zenek Martyniuk po raz kolejny sprawił, że fanom szczęki opadły do samej ziemi. Piosenkarz, który od dłuższego czasu cieszy się gigantyczną popularnością, ujawnia od czasu do czasu pewne smaczki ze swojego życia prywatnego i scenicznego, pozostając przy tym nieziemsko skromnym. Na jaw wyszedł kolejny sekret, który z pewnością wbije w ziemię wielu Polaków.

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król disco-polo. Choć wiele osób twierdzi, że nie słucha jego muzyki, każdy zna największe przeboje i potrafi je zanucić. To prawdziwy ewenement, nic dziwnego, że jego życie tak mocno interesuje dziennikarzy i najpopularniejsze tabloidy. Teraz na jaw wyszła kolejna tajemnica gwiazdora, która z pewnością wbije fanów w ziemię. 

Zenek Martyniuk zarabia jak król, a żyje bardzo skromnie. Jego styl jest nie do podrobienia

Piosenkarz śpiewający o oczach zielonych znajduje się w czołówce gwiazd estrady, które podczas wakacji (i nie tylko) zapełniają swoje konta bankowe po brzegi. Zenek gra koncerty praktycznie codziennie, a zdarza się, że czasem nawet kilka, jeden po drugim. Aby przyjąć Martyniuka należy spełnić jednak nie tylko wymagania techniczne, ale w garderobie powinny znaleźć się rzeczy, jakich zażyczy sobie artysta. Jak wygląda lista życzeń króla disco-polo? Jego największa tajemnica wyszła na jaw. 

Jak się okazuje, Zenek wcale nie życzy sobie luksusów ani specjalnego jedzenia. Potrzebuje jedynie najpotrzebniejszych rzeczy - jedzenia, napojów i lustra.

- Wystarczy, żeby w garderobie było lustro, a na stole niegazowana woda mineralna, herbata, sezonowe owoce i kanapki - wypowiadał się kiedyś Zenek na temat swoich wymagań. Na pewno niektórzy są zdziwieni, widząc, że piosenkarz zachowuje się najskromniej jak się da. Co więcej - muzyk najczęściej sam płaci sobie za hotel, nie robią tego organizatorzy. 

Z pewnością większość fanów nie spodziewała się, że tak sławny i popularny gwiazdor może być tak skromny. To ogromne zaskoczenie, stawiające króla disco polo w jeszcze lepszym świetle. Zupełnie inaczej jednak wygląda to w przypadku jego kolegów z branży. 

Mydło specjalnej marki i ulubione piwo - tak się żyje

Kolejny artysta disco-polo, który szczyt sławy osiągnął już dobre 2 lata temu, stwierdził, że coś mu się od życia należy i stworzył własną listę wymagań, dzięki której gra mu się znacznie lepiej. Sławomir doskonale wie, czego chce. 

- Mamy taką zachciankę, że w naszej garderobie musi być mydło specjalnej marki [podobno "Biały Jeleń" - przyp. red.] którego używam. Za to Kajra ma mieć swój ulubiony rodzaj zimnego piwa. Bez tego nie wyjdziemy na scenę. W dodatku garderoba musi być pilnie strzeżona przez ochroniarzy, a do środka wchodzić może jedynie żona - tak wygląda przygotowanie do koncertu przez Sławomira.

Niektórzy koledzy uważają, że przesadza, lecz jemu to odpowiada.

- Gramy na tych samych koncertach, a on tylko siedzi tam zamknięty. Wielu moich kolegów próbowało się tam dostać, ale ochroniarze stanęli im na drodze. A co, on jest Anną German, żeby tak się zachowywać? - skomentował jego zachowanie lider zespołu Bayer Full.

Apartamenty z wanną, izotoniki i whisky to przepis na koncert według BOYS

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marcin Miller z legendarnego już zespołu BOYS zachowuje się jak na gwiazdę przystało. Jemu niezbędna jest nie tylko profesjonalna ochrona dla zespołu, ale też świeże owoce, kanapki, ciepłe posiłki, lód, izotoniki, napoje energetyczne i określone alkohole wybranych marek - whisky oraz wódka. Po koncercie Miller z zespołem chętnie wypoczną w pięciu apartamentach, z czego jeden musi być z wanną, a wszystkie muszą być pełne wieszaków. Hotel musi mieć strzeżone miejsce parkingowe lub garaż.

Trzeba przyznać, że Zenek wypada przy nich blado, lecz jednocześnie pokazuje klasę i to, że wcale nie trzeba zgrywać wielkiej gwiazdy, gdy zarabia się gigantyczne pieniądze. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

 

 

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News