Zenek Martyniuk przekazał radosną nowinę
TRICOLORS/East News
Irmina Jach - 12 Stycznia 2021

Zenek Martyniuk przekazał cudowną nowinę. Nikt się nie spodziewał

Zenek Martyniuk przez ostatnie miesiące zmagał się z konsekwencjami skandali, których bohaterem był jego jedyny syn, Daniel. Na szczęście, wszystko wygląda na to, że najgorsze chwile są już za nim. Gwiazdor zdradził, że niesforny jedynak doszedł do porozumienia z byłą małżonką.

Zenek Martyniuk w rozmowie z tabloidem „Twoje Imperium” zdradził, że sytuacja w jego domu rodzinnym powoli wraca do normy. Daniel Martyniuk, który obecnie odbywa zasądzone prace społeczne, zachowuje się zdecydowanie lepiej niż w minionych miesiącach.

Zenek Martyniuk przekazał radosną nowinę

-Daniel od pewnego czasu nie sprawia żadnych problemów. Wszystko powoli wraca na właściwe tory - zwierzał się gwiazdor.

Tuż przed Bożym Narodzeniem Martyniukowie przeprosili byłą partnerkę Daniela za przykre słowa, które godziły w dobre imię jej rodziny. Danuta Martyniuk wyznała, że „nie powinna dopuścić, żeby zawładnęły nią złe emocje”. Chęć pogodzenia się z byłą żoną deklarował również Daniel, który skupił się na tym, by zapewnić córce jak najlepsze warunki.

- Nie udało nam się małżeństwo, ale mam nadzieję, że kiedy wyjaśnimy sobie pewne sprawy, będziemy mogli przynajmniej się przyjaźnić. W końcu przeżyliśmy razem z Eweliną kilka pięknych chwil. Zależy nam obojgu, żeby Laura dorastała w spokoju i miłości. Dołożę wszelkich starań, by niczego jej nie brakowało - deklarował 31-latek.

Nagle usłyszeli głośny huk. Nie żyją 2 osoby, 4 są ranne, w akcji 5 jednostek straży, policja i helikopterNagle usłyszeli głośny huk. Nie żyją 2 osoby, 4 są ranne, w akcji 5 jednostek straży, policja i helikopterCzytaj dalej

Ewelina Golczyńska postanowiła wybaczyć byłemu mężowi ekscesy, których dopuszczał się podczas krótkiego małżeństwa. 21-latka zapewniła, że dobro jej córki jest dla niej najważniejsze, dlatego nie zamierza utrudniać Martyniukom kontaktów z wnuczką. Starania obydwu stron zaowocowały rozejmem.

- Widzę, że wszystko jest na dobrej drodze. Daniel i Ewelina są po rozwodzie, ale doszli do porozumienia. Cieszy mnie to. Staram się nie wtrącać w ich sprawy, bo to ich życie - relacjonował Zenek Martyniuk w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Gwiazdor disco-polo nie zamierza powielać błędów z przeszłości i wypowiadać się negatywnie na temat członków rodziny byłej partnerki Daniela. Wypowiedzi Danuty Martyniuk i jej syna sprawiły, że długo nie miał kontaktu z ukochaną wnuczką. Dziewczynka jest oczkiem w głowie muzyka, jej dobro jest dla niego priorytetem.

- Jest moim najukochańszym skarbem. Mądrym i ślicznym. Jak wchodzę do sklepu z zabawkami, od razu patrzę, co mogę kupić, co by jej się spodobało - dodał piosenkarz.

Wszystko wskazuje na to, że zwaśniona familia w końcu doszła do porozumienia w kwestii wychowania małej Laury. Święta Bożego Narodzenia spędzone bez pociechy Daniela były dla Martyniuków wyjątkowo trudnym czasem. Uważacie, że była synowa Zenka Martyniuka postąpiła właściwie, nie przyjmując zaproszenia Danuty Martyniuk?

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News