Zwykła rodzina spotkała w sklepie Martyniuka. "O popatrz, to pan Zenek", skromność artysty zachwyciła wszystkich

Zwykła rodzina spotkała w sklepie Martyniuka. "O popatrz, to pan Zenek", skromność artysty zachwyciła wszystkich Źródło: youtube.com/JastrzabPost

Zenek Martyniuk jest jedną z największych gwiazd disco polo. Liczba fanów artysty ciągle wzrasta, a mimo to wokalista nadal pozostaje bardzo skromną osobą. Udowodnił, że woda sodowa nie uderzyła mu do głowy podczas przypadkowego spotkania z wielbicielami. Jego zachowanie rozczuliło wszystkich.

Zenek Martyniuk doczekał się miana króla disco polo, a jego sława jest naprawdę ogromna. Wiele osób zajmujących się muzyką marzy o odniesieniu podobnego sukcesu, jednak nie każdemu się udaje. Można by się spodziewać, że taka popularność zmieni wokalistę zespołu Akcent, ten jednak wciąż pozostaje skromnym mężczyzną. Udowodnił to podczas spotkania z pewną rodziną.

Zenek Martyniuk nie narzeka na brak popularności. Wszędzie spotyka swoich fanów

Przełomowym momentem w najnowszym etapie kariery piosenkarza było wydanie utworu "Przez Twe oczy zielone". To dzięki niemu wszyscy dowiedzieli się, kim jest Zenek Martyniuk, a słowa piosenki zna chyba każdy Polak. Wiele osób nie może sobie wyobrazić wesela czy porządnej imprezy bez tego hitu. Zdecydowanie ten utwór może być uznany za klucz do sukcesu. Od tamtej pory król disco polo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli tego gatunku. Na ulicy ciągle spotyka fanów, którzy proszą go zdjęcie, autograf, ale nie tylko. Czasem prośby są bardziej wymagające, tak jak w przypadku tej rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rozczulająca reakcja króla disco polo. Mało kto spodziewał się takiej skromności

Gdy jest się kimś tak popularnym, jak Zenek Martyniuk, często spotyka się z wielbicielami. Piosenkarz jednak wspomina szczególnie jedno spotkanie z rodziną fanów w sklepie. Gdy tylko zauważyli swojego idola, od razu pokazali go swoim dzieciom.

- O, popatrz, to pan Zenek, który śpiewa piosenkę „Przez twe oczy zielone”, a to może fragmencik pan zanuci? - zapytali.

Gwiazdor zgodził się wykonać utwór. Jak sam twierdzi, zawsze stara się spełniać prośby swoich fanów i nie widzi w tym nic dziwnego. Dla niego to całkowicie naturalne, że może spełnić marzenie wielbicieli. To niespotykana skromność wśród muzyków, którzy zazwyczaj wysoko się cenią i nie chcą wykonywać swoich hitów ku uciesze grupki ludzi. Takie zachowanie wzbudziło zachwyt wśród internautów, którzy pochwalają taką postawę wokalisty

- Super, Zenek, gdyby wszyscy tacy byli świat byłby piękny! - napisała fanka.

- Tak mało jest takich celebrytów, brawa dla Ciebie - dodaje inna.

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Gwiazdor grający kultowego Boczka z "Kiepskich" ukrywa przed mediami śliczną żonę Anię. Razem przeżyli dramat, kim jest pani Gnatowska?
  4. Zwykła rodzina spotkała w sklepie Martyniuka. "O popatrz, to pan Zenek", skromność artysty zachwyciła wszystkich
  5. Będzie 700 plus dla wszystkich pracujących Polaków. Morawiecki ogłosił to dziś oficjalnie
  6. Takie pytanie do 14-latki? Roksana Węgiel zawstydzona i zażenowana, dziennikarz grubo przesadził?
     

Źródło: Warszawa PL

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu