Zenek Martyniuk - wybryki syna
KASIA ZAREMBA/East News
Aneta Wasilewska - 11 Maja 2020

Zapytali Zenka Martyniuka o wybryki syna. Podobnej reakcji nikt się nie spodziewał

Zenek Martyniuk ostatnio nie ma dobrego okresu. Kiedy w sieci pojawiły się doniesienia o zatrzymaniu syna, internauci nie przestawali komentować zachowania syna muzyka. W końcu król disco polo został zapytany, co uważa na temat wybryków Daniela. Chyba nikt się nie spodziewał takiej reakcji.

Zenek Martyniuk bez wątpienia jest największą gwiazdą sceny disco polo. Jego utwory znane są w całym kraju, a wielu Polaków nie wyobraża sobie dobrej zabawy bez największych hitów Martyniuka i zespołu Akcent. Równie interesujące z perspektywy fanów, wydaje się życie muzyka, które lepiej można było poznać, dzięki filmowi "Zenek". Dziś jednak o królu disco polo mówi się, nawiązując do wybryków jego syna.

Katarzyna Skrzynecka przeżywa ciężkie chwile.Tragedia w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej. Nie żyje bliska jej osoba, miała koronawirusaCzytaj dalej

Król disco polo, Zenek Martyniuk zaskoczył fanów

Ostatnio znowu zrobiło się głośno o największej gwieździe polskiego disco polo, kiedy okazało się, że jego syn, Daniel złamał zakaz prowadzenia samochodu i trafił do aresztu. Zenek Martyniuk nie skomentował zachowania syna. Co innego jednak zwróciło uwagę fanów.

Po zatrzymaniu Daniela w sieci pojawiła się prawdziwa burza. Internauci byli zaskoczeni tym, co zrobił Zenek Martyniuk i nie zostawili na nim suchej nitki. Oczywiście wiele fanów gwiazdora stanęło po jego stronie, podkreślając, że taka właśnie jest rola rodziców.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

KotUratowała maleńkiego kotka ze śmietnika. Dopiero po czasie zrozumiała, z czym dokładnie ma do czynieniaCzytaj dalej

Zenek Martyniuk został zapytany o wybryki syna

Dziennikarze Twojego imperium postanowili skontaktować się z piosenkarzem, by dowiedzieć się, co myśli na temat ostatniego skandalu z udziałem Daniela. Reakcja gwiazdora jest zaskakująca. Zenek Martyniuk po usłyszeniu pytania rozłączył się, nie udzielając odpowiedzi.

Chyba nikt się nie spodziewał, że Zenek Martyniuk nie tylko omówi komentarza na temat zachowania syna, ale i się rozłączy. Możliwe, że gwiazdor ma dość rozmów dotyczących wybryków Daniela. Osobą, która postanowiła wypowiedzieć się w spawie syna, jest żona Zenka, która umieściła post na forum internetowym.

Dzisiaj grzeje:

1. Złe wiadomości ws. fryzjerów i kosmetyczek. Bardzo przykra niespodzianka

2. Są wyniki sekcji zwłok 3,5-letniego Kacperka. Biegli przedstawili wstępne analizy

- Serce matki jest zawsze przy dziecku, jakie by nie było i kocham go całym sercem. Dziękuję ludziom, którzy nas wspierają i piszą dla nas pozytywne komentarze, podtrzymują nas na duchu. A ci, którzy nam wbijają nóż w serce to tacy sami bandyci jak media i jak pewnie policjant z Białegostoku - napisała żona Martyniuka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski przekazał najnowsze wieści. Wszyscy na nie czekali
  2. Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęście
  3. Nie żyje uwielbiany aktor seriali z TVN i Polsatu. Tragiczną informację przekazał syn
  4. Mało kto pamięta jeden epizod z życia Katarzyny Dowbor. Ciężko uwierzyć, co robiła
  5. Cała Polska wstrzymała oddech. Ujawnili wstępne wyniki sekcji zwłok Kacperka
  6. Wkrótce obrodzą, kto już czeka na truskawki? 2 znakomite dodatki zmienią ich smak na lepsze

Pizza była stałym elementem diety pewnego mężczyznyCodziennie przez 10 lat zamawiał pizzę z jednej restauracji. Efekty są powalające, jego życie zmieniło się nie do poznaniaCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News