Ale się podziało. Zenek Martyniuk zostanie politykiem? Ujawnił swoje plany, nie wszystkim się spodoba

Ale się podziało. Zenek Martyniuk zostanie politykiem? Ujawnił swoje plany, nie wszystkim się spodoba Źródło: youtube/ FAKT24.PL

Zenek Martyniuk zdecydował się na naprawdę szczery wywiad. Zdradził m.in. jakie są jego plany na przyszłość. Czyżby król disco polo zamierzał zostać też królem wśród polityków?

Zenek Martyniuk w ostatnim czasie nie znika z pierwszych stron gazet i nagłówków tabloidów. Wszystko za sprawą inspirowanego jego osobą filmu "Zenek", który na ekranach kin pojawi się już 14 lutego, czyli w święto zakochanych. W związku z premierą nie ma dnia, by gwiazdor nie udzielał kolejnych wywiadów. Przed tak wielkim wydarzeniem media plotkarskie chcą wiedzieć wszystko o zamiarach Zenka na najbliższe miesiące, a nawet lata. Z ust Martyniuka padło wyznanie, którego chyba nikt się nie spodziewał. 

Zenek Martyniuk zostanie politykiem? Zdradził swoje plany

Portal Wprost przeprowadził szczery i bardzo osobisty wywiad z liderem Akcentu, w którym miał okazję powiedzieć nieco więcej m.in. o swoim filmie, benefisie, a nawet o planach na przyszłość. Dziennikarz postanowił bez ogródek zapytać muzyka, czy jako "król" disco polo nie czuje się "narzędziem w rękach polityków, którzy wykorzystują jego popularność do ocieplenia wizerunku". Odpowiedź Martyniuka była dość zaskakująca, bowiem choć wyznał, że nieszczególnie interesuje się polityką, nie wyklucza jednak, by na emeryturze, której notabene jest coraz bliższy, nie wkroczyć w ten świat.

- Ja się polityką nie interesuję. Pasuje mi tak, jak jest. Robię swoje. Nie chcę zostać politykiem. No, chyba że pomyślę o tym na emeryturze - wyznał w rozmowie z dziennikarzem Wprost.pl. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Czy Zenek Martyniuk uważa się za króla?

Lider Akcentu już od wielu lat może poszczycić się opinią króla disco polo, ale czy on sam się za niego uważa? W czasie wywiadu przyznał, że mimo rosnącej wciąż popularności i świadomości, że poniekąd stał się ikoną, nie uderzyła mu do głowy woda sodowa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Liszowska bez stanika! Gwiazda pokazała się bez bielizny i makijażu. Piękna?
2. W autobusie było mnóstwo dzieci, trwa akcja ratunkowa. Zatrważające wiadomości z zachodniej Polski

- Woda sodowa nie uderzyła mi do głowy. Niektórzy pytają złośliwie: Kim jest ten Martyniuk, żeby robić o nim film? Sam nie wiem, co odpowiedzieć. Jestem symbolem pewnej kultury, na moje koncerty przychodzą tysiące osób, mam wielu fanów. Wydano o mnie książkę, w Białymstoku namalowano mural z dedykacją dla mnie. Podobno imię Zenek kojarzy się w Polsce tylko ze mną, choć starsi pamiętają jeszcze innych Zenków - dodał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba Leśniowskiego-Crohna wyniszcza jelita. Warto znać jej objawy oraz metody leczenia
  2. Żona Kamila Stocha ma oryginalną pasję. Pokazała przerażające zdjęcia (FOTO)
  3. Syn został sam na sam ze szczeniakiem. Ojciec zabrał pieska do weterynarza i poznał najgorszą możliwą prawdę
  4. Poszła do spowiedzi, z kościoła wybiegła z płaczem. Ksiądz powiedział jej takie rzeczy, że ręce opadają
  5. A jednak będzie rozwód! Rodzina królewska wstrząśnięta decyzją wnuka Elżbiety II

Źródło: wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News