Juror "The Voice Kids" poniżył Zenka Martyniuka i największe gwiazdy disco polo. Padły słowa niegodne dżentelmena

Juror "The Voice Kids" poniżył Zenka Martyniuka i największe gwiazdy disco polo. Padły słowa niegodne dżentelmena Źródło: YouTube / Świdnik Wysokich Lotów

Zenek Martyniuk wraz z innymi gwiazdami disco polo mógł poczuć się bardzo urażony. Ostre słowa jurora "The Voice Kids" zaskoczyły fanów programu. Żaden dżentelmen nie użyłby takich zwrotów.

Zenek Martyniuk razem ze wszystkimi artystami disco polo został poniżony przez jednego z jurorów muzycznego show Telewizji Polskiej. Gorzkie słowa gwiazdy zaskoczyły fanów programu, nie spodziewali się takiej reakcji. Wielbiciele nie trącego popularności disco polo są wściekli.

Zenek Martyniuk i inni artyście disco polo usłyszeli kilka gorzkich słów z ust jurora "The Voice Kids"

Zespół Barona i Tomsona ma już 15 lat, a w zeszłym roku wydał kolejną płytę. Afromental ma rzesze wiernych fanów, którzy uważnie śledzą wszystkie poczynania popularnych muzyków. Przed jednym z koncertów panowie opowiedzieli o kulisach powstania najnowszego albumu i swojej wieloletniej współpracy.

- 15 lat było czasami chropowate, ale zawsze pełne natchnienia i pasji. Chyba najlepszym przykładem jest to, że tutaj stoimy i chcemy nadal tworzyć i dzielić się sztuką – powiedział Baron w rozmowie z Jastrząb Post.

Najnowsze wydawnictwo zespołu zawiera piosenki napisane w całości po polsku. To nowość dla fanów, którzy przyzwyczaili się, że muzycy stawiają raczej na anglojęzyczne teksty.

- Jest to nasz język ojczysty, rodzimy i znam go bardzo dobrze. Naszła nas taka ochota, żeby zrobić coś, co będzie do czegoś podobne, bo nie znaliśmy dobrej muzyki po polsku. Tu był problem. Ale numery, które leciały w naszych czasach były miałkie. Dlatego zdecydowaliśmy się robić coś, co wywoływało w nas emocje tożsame z emocjami, które dostawaliśmy od świetnych, zewnętrznych kawałków. Z tym, że były one po angielsku, więc w jakiś sposób przekładał nam się ten cały schemat – wyznał Tomson.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tomson w ostrych słowach skomentował disco polo

Przy okazji rozmowy o języku polskim, juror "The Voice Kids" ostro skrytykował disco polo. Zenek Martyniuk oraz inni artyści tego nurtu muzycznego mogli poczuć się urażeni jego słowami, bowiem krytyka jest wyjątkowo ostra. Padł nawet wulgaryzm, jakiego żaden dżentelmen by nie wypowiedział.

Dzisiaj grzeje: 1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu

2. Okropne odkrycie na północy Polski. Nie żyją 2 osoby, dzieci zostały bez rodziców

- W tym momencie język polski wyszedł z tematu tabu, już tylko disco polo śpiewa o gównie za przeproszeniem. Więc można zaśpiewać o czymś mądrzejszym i ludzie potrafią to odbierać – powiedział Tomson.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Podczas wywiadu na żywo Krzysztof Jackowski nagle zamilkł i wpadł w trans. Potem powiedział co zobaczył w wizji
  4. Agnieszka Chylińska zaszalała z włosami. Czegoś takiego jeszcze nie miała na głowie, ledwo można ją rozpoznać
  5. Koleżanka pokazała najnowsze zdjęcie z Tomaszem Lisem. Niewiarygodne, jak wygląda po udarze

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News