Zenek Martyniuk klasą ośmieszył króla disco polo. Przedstawił ogromne roszczenia, śmiech na sali

Zenek Martyniuk klasą ośmieszył króla disco polo. Przedstawił ogromne roszczenia, śmiech na sali Źródło: screen shot z youtube.com/AKCENT - Oficjalny

Zenek Martyniuk nie miał litości dla króla disco polo. Ogromne roszczenia wbiły w ziemię wiele osób i ciężko uwierzyć, że ktoś się naprawdę o to pokusił. Na szczęście artysta pokazał prawdziwą klasę.

Zenek Martyniuk ma na swoim koncie hity, które doskonale zna cała Polska. Gdy w radiu zabrzmi tylko fragment "oczu zielonych", wszyscy razem są w stanie zaśpiewać bezbłędnie cały refren - nawet, gdy deklarują, że nie słuchają disco polo, a całym gatunkiem zwyczajnie gardzą.

Mimo rozpoznawalności i gigantycznych zarobków Martyniuka, wciąż pozostaje on artystą skromnym, któremu niewiele potrzeba, aby zgodził się zagościć np. na festynie w średniej wielkości mieście. W przeciwieństwie do innych gwiazd, których potrzeby są bardziej wygórowane. Swoją klasą ośmiesza wielkie "gwiazdki", którym sława uderzyła do głowy. 

Zenek Martyniuk ma klasę

Jak dowiedział się "Super Express", Zenek Martyniuk ma bardzo niewielkie wymagania, jeśli chodzi o warunki w jego garderobie podczas występów. Choć wielu internautów spekulowało na ten temat, sugerując czasem, że może mieć wymyślne życzenia, okazuje się, że w rzeczywistości wystarcza mu tylko jedzenie, woda i lustro.

 - Wystarczy, żeby w garderobie było lustro, a na stole niegazowana woda mineralna, herbata, sezonowe owoce i kanapki - wyznał w rozmowie z reporterem tabloidu.

To naprawdę niewiele biorąc pod uwagę to, że sam występ być może trwa krótko, ale próby i przygotowania ciągnąć się mogą godzinami, a sam muzyk na terenie imprezy spędzić musi czasem nawet cały dzień. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wymagania lidera zespołu "Boys" ciężko spełnić. Zenek bije go klasą

Jak dowiedział się tabloid - Marcin Miller, znany król disco polo, jest o wiele bardziej naprzykrzającym się gościem. Gdy przyjeżdża na koncert, w garderobie musi mieć zapewnione wszelkie alkohole - od wódki, na drogich whisky kończąc. Do wspomnianych trunków nieodzownym elementem musi być także lód i specjalne naczynia, z których napitkami można się będzie raczyć. Muszą być one dostosowane do alkoholu i odpowiadające wymaganiom muzyka.

Ponadto Miller wymaga ochroniarzy dla każdego poszczególnego członka swojego zespołu. Życzy sobie także apartamentu, a w nim dużej wanny. Trzeba przyznać, że pod tym względem Zenek Martyniuk bije go klasą na głowę - ogromne roszczenia wywołują śmiech na sali, a Martyniuk pokazuje, że mimo sukcesu zawodowego wciąż można pozostać zwykłym człowiekiem. 

Podobnego zdania są zresztą również internauci, którzy doceniają szczerość muzyka oraz jego skromne podejście do życia. 

- Zenek ma klasę. Nie gwiazdorzy tak, jak Miller - stwierdził mężczyzna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Biedronka zmieniła sposób płatności! Starsze osoby mocno się zdziwią
  4. Janowski o nowej odsłonie "Jaka to melodia". Tego się nie spodziewaliśmy
  5. Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję
  6. Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej prawie 5 lat po jej śmierci

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News